2015

Na targi zapraszają m.in.:
    
 Aktualności
05.10.2015
Nie możecie się doczekać kolejnych targów? My też nie! Zabieramy Was na wycieczkę po targach. Dołączcie i odkryjcie to, co w targach najciekawsze. Zobaczcie nasz najnowszy filmik.

[ więcej ]


05.10.2015
Minister Skarbu Państwa i Prezydent Miasta Poznania podpisali umowę przekazania przez Skarb Państwa 60% udziałów spółki Międzynarodowe Targi Poznańskie. Miasto Poznań stanie się teraz jedynym właścicielem posiadającym 100% jej udziałów.

[ więcej ]


12.09.2015
Wawrzyniak, Hatalska, Morgan, Zieliński, Tkaczyk – to tylko niektóre autorytety polskiego świata marketingu, jakich będzie można posłuchać w dniach 29-30 września w Poznaniu podczas Golden Marketing Conference, pierwszej w Polsce konferencji skierowanej do top managementu, kadry zarządzającej i pracowników działów marketingu wyższego szczebla.

[ więcej ]


Archiwum

15-17.05.2015 / Największe wydarzenie branży fitness w Polsce / Dołącz do grona specjalistów i entuzjastów aktywnego stylu życia

FIT-EXPO 2015 okiem wystawców

To są targi B2B i nie chodzi o ilość, ale jakość zwiedzających – mówi Piotr Ośródka, prezes zarządu firmy ekspertfitness.com, która była partnerem strategicznym 10.edycji FIT-EXPO.

Branża FIT-EXPO podlega bardzo silnym przemianom – zauważa Robert Kamiński, prezes zarządu Polskiego Związku Pracodawców Fitness. – To czego mogą się dowiedzieć menedżerowie i właściciele fitness klubów na Kongresie FIT-EXPO Trendy i Innowacje, to jak te zmiany wyglądają, jak mogą wyglądać oraz jak mogą się do nich przygotować - dodaje Kamiński.

Jesteśmy na FIT-EXPO od pierwszej edycji, niepokazanie się na nich to jak zniknięcie z branży. Za każdym razem pokazujemy coś nowego – komentuje Ewa Szczęsna, współwłaściciel firmy HES.

więcej wypowiedzi na temat FIT-EXPO>>

[ Wstecz ]


Wydarzenia
Zobacz również
Usługi