Aktualności
25.01.2016
Według raportu TNS Global „Aktywność sportowa Polaków” aktywnościami fizycznymi, które najchętniej podejmujemy jest właśnie jazda na rowerze (53% aktywnych fizycznie). Wychodząc naprzeciw trendom podczas targów TOUR SALON 2016 odbędzie się konferencja „Pora na rowery! Czy turystyka rowerowa może stać się narodowym produktem turystycznym w Polsce?” .

[ więcej ]


04.01.2016
Na pięć miesięcy przed FIT-EXPO 2016 udział w targach potwierdzili liderzy branży. Najbliższa edycja targów FIT-EXPO zadowoli właścicieli, menedżerów klubów fitness, ośrodków sportowych, siłowni i innych obiektów, w których jest strefa fitness.

[ więcej ]


04.01.2016
Zapraszamy do lektury specjalnego wydania Poznańskiego Magazynu Targowego „Kalendarz targów 2016”. Piszemy o polskiej gospodarce i wydarzeniach targowych, organizowanych przez Międzynarodowe Targi Poznańskie, dla niemal wszystkich branż.

[ więcej ]


Archiwum

15-17.05.2015 / Największe wydarzenie branży fitness w Polsce / Dołącz do grona specjalistów i entuzjastów aktywnego stylu życia

FIT-EXPO 2015 okiem wystawców

To są targi B2B i nie chodzi o ilość, ale jakość zwiedzających – mówi Piotr Ośródka, prezes zarządu firmy ekspertfitness.com, która była partnerem strategicznym 10.edycji FIT-EXPO.

Branża FIT-EXPO podlega bardzo silnym przemianom – zauważa Robert Kamiński, prezes zarządu Polskiego Związku Pracodawców Fitness. – To czego mogą się dowiedzieć menedżerowie i właściciele fitness klubów na Kongresie FIT-EXPO Trendy i Innowacje, to jak te zmiany wyglądają, jak mogą wyglądać oraz jak mogą się do nich przygotować - dodaje Kamiński.

Jesteśmy na FIT-EXPO od pierwszej edycji, niepokazanie się na nich to jak zniknięcie z branży. Za każdym razem pokazujemy coś nowego – komentuje Ewa Szczęsna, współwłaściciel firmy HES.

więcej wypowiedzi na temat FIT-EXPO>>

[ Wstecz ]


Wydarzenia
Zobacz również
Usługi