2015

Na targi zapraszają m.in.:
    
 Aktualności
28.07.2015
Golden Marketing Conference to elitarne spotkanie na najwyższym szczeblu biznesowego świata. Wśród słuchaczy oraz uczestników innowacyjnych zajęć warsztatowych znajdą się prezesi, dyrektorzy marketingu i osoby decyzyjne w strukturach firm – słowem Top Management i kadra zarządzająca.

[ więcej ]


21.07.2015
Są niepokorni i bardzo kreatywni. Ich nazwiska przywołują na myśl ekspercką wiedzę i doświadczenie dzielenia się informacjami na temat budowania marki. Brand marketing przez wszystkie przypadki odmienią Natalia Hatalska, Paweł Tkaczyk oraz Michał Wawrzyniak!

[ więcej ]


16.07.2015
Zapraszamy na wydarzenie, na którym nie może Cię zabraknąć! Światowej sławy prelegenci, elitarne grono uczestników, najlepsza w Polsce atmosfera biznesu!

[ więcej ]


Archiwum

15-17.05.2015 / Największe wydarzenie branży fitness w Polsce / Dołącz do grona specjalistów i entuzjastów aktywnego stylu życia

FIT-EXPO 2015 okiem wystawców

To są targi B2B i nie chodzi o ilość, ale jakość zwiedzających – mówi Piotr Ośródka, prezes zarządu firmy ekspertfitness.com, która była partnerem strategicznym 10.edycji FIT-EXPO.

Branża FIT-EXPO podlega bardzo silnym przemianom – zauważa Robert Kamiński, prezes zarządu Polskiego Związku Pracodawców Fitness. – To czego mogą się dowiedzieć menedżerowie i właściciele fitness klubów na Kongresie FIT-EXPO Trendy i Innowacje, to jak te zmiany wyglądają, jak mogą wyglądać oraz jak mogą się do nich przygotować - dodaje Kamiński.

Jesteśmy na FIT-EXPO od pierwszej edycji, niepokazanie się na nich to jak zniknięcie z branży. Za każdym razem pokazujemy coś nowego – komentuje Ewa Szczęsna, współwłaściciel firmy HES.

więcej wypowiedzi na temat FIT-EXPO>>

[ Wstecz ]
Wydarzenia
Zobacz również
Usługi