2014
    
 Aktualności
17.04.2014
Tylko do 22 kwietnia trwa promocja, w której koszt udziału w kongresie FIT-EXPO „Trendy i Innowacje” jest w niższej cenie. Przez dwa intensywne dni, doświadczona kadra instruktorka zaprezentuje praktyczne przykłady, najskuteczniejsze strategie sprzedaży i promocji stosowane w fitness klubach.

[ więcej ]


11.04.2014
Warsztat poświęcony tematowi social media i zarządzaniu społecznościami poprowadzi Arvind Juneja. Juneja od ponad 8 lat jest zawodowo związany z budowaniem internetowych społeczności.

[ więcej ]


10.04.2014
W przeciwieństwie do innych, nie czuję się zakłopotana narzucając innym ludziom swój punkt widzenia. Wprost przeciwnie, gdy mam określoną opinię na jakiś temat, chcę dzielić się nią z innymi.

[ więcej ]


Archiwum

najbliższa edycja 23-25.05.2014 / Największe wydarzenie branży fitness w Polsce / Dołącz do grona specjalistów i entuzastów aktywnego stylu życia

FIT-EXPO 2014

Dziewiąta edycja targów FIT-EXPO fitness & sport park odbędzie się, od 23 do 25 maja na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Trzy intensywne dni o charakterze biznesowym i sportowym sprzyjają nawiązywaniu kontaktów, uzupełnieniu wiedzy i poprawieniu kondycji.

 

Film FIT-EXPO 2013

..................................................................................

[ Wstecz ]

Wydarzenia
Usługi