bilety
instagram
linkedin
    
 Aktualności
23.02.2018
Naomi Fitness Design jest napędzana przez jeden ważny cel: aby pomóc właścicielom klubów przyciągnąć i zatrzymać członków, tak aby przetrwali i prosperowali w tym wymagającym środowisku. Przekonaj się na FIT-EXPO, jak siła i energia płynąca z tej marki rozkręci Twój fit-biznes!

[ więcej ]


22.02.2018
Deha, perełka wśród marek odzieży sportowej, pochodząca z Włoch. Swoją najnowszą zimową kolekcję zadedykowała kobiecie wielowymiarowej.

[ więcej ]


22.02.2018
Dla wystawców targi FIT-EXPO będą miejscem, w którym spotkają się z obecnymi i przyszłymi klientami. Z naszych ankiet wiemy, że uczestnicy targów przychodzą po nowości! Dlatego wystawcy otrzymują od nas atrakcyjne bonusy.

[ więcej ]


Więcej aktualności

25-27.05.2018 / Największe wydarzenie branży fitness w tej części Europy/ Dołącz do grona specjalistów i entuzjastów aktywnego stylu życia

Od 12 lat FIT-EXPO jest niezawodnym miejscem nawiązywania kontaktów biznesowych oraz budowania wizerunku w branży fitness. To także miejsce zdobywania i wymiany wiedzy, prezentacji nowych trendów, miejsce, gdzie toczą się dyskusje o kondycji branży.

 

Zobacz galerię zdjęć z targów FIT-EXPO 2017

galeria_zdjec_fit-expo.jpg

[ Wstecz ]
Wydarzenia
Zobacz również
W tym samym czasie
Usługi
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact