2015

    
 Aktualności
23.11.2015
Już w maju 2016 odbędzie się 11. edycja Targów Fit-Expo fitness & sport park - najważniejszego wydarzenia targowego B2B dla branży fitness w Polsce. Po raz pierwszy Fit-Expo towarzyszyć będą targi Sport Invest, prezentujące ofertę z branży budownictwa sportowego i infrastruktury sportowej.

[ więcej ]


18.11.2015
Od kilku lat zainteresowanie klubami fitness w Polsce rośnie. Dlatego pomysł na otwarcie klubu fitness, jako odrębnego przedsięwzięcia lub też w ramach innej tkanki jak hotel, czy spa, jest w tym przypadku mocno uzasadniony. Przed podjęciem jakichkolwiek decyzji przyda się rekonesans branży.

[ więcej ]


06.11.2015
Najwyższy czas pomyśleć o uczestnictwie w FIT-EXPO 2016!

[ więcej ]


Archiwum

15-17.05.2015 / Największe wydarzenie branży fitness w Polsce / Dołącz do grona specjalistów i entuzjastów aktywnego stylu życia

FIT-EXPO 2015 okiem wystawców

To są targi B2B i nie chodzi o ilość, ale jakość zwiedzających – mówi Piotr Ośródka, prezes zarządu firmy ekspertfitness.com, która była partnerem strategicznym 10.edycji FIT-EXPO.

Branża FIT-EXPO podlega bardzo silnym przemianom – zauważa Robert Kamiński, prezes zarządu Polskiego Związku Pracodawców Fitness. – To czego mogą się dowiedzieć menedżerowie i właściciele fitness klubów na Kongresie FIT-EXPO Trendy i Innowacje, to jak te zmiany wyglądają, jak mogą wyglądać oraz jak mogą się do nich przygotować - dodaje Kamiński.

Jesteśmy na FIT-EXPO od pierwszej edycji, niepokazanie się na nich to jak zniknięcie z branży. Za każdym razem pokazujemy coś nowego – komentuje Ewa Szczęsna, współwłaściciel firmy HES.

więcej wypowiedzi na temat FIT-EXPO>>

[ Wstecz ]


Wydarzenia
Zobacz również
Usługi