bilety
instagram
linkedin
    
 Aktualność
26.04.2018
Kolejnym wydarzeniem na targach FIT-EXPO 2018 będą sparingi bokserskie dla zawodników początkujących i zaawansowanych. Turniej współorganizowany jest z grupą Undergroud Sports Nation i Akademią Boksu Krzysztofa Chudeckiego. Wciąż można przesyłać zgłoszenia na zawody.

[ więcej ]


24.04.2018
W ramach sportowych wydarzeń na targach FIT-EXPO 2018 odbędzie się Bieg Targowy – wyjątkowy bieg, którego trasa prowadzić będzie przez przestrzeń MTP. Jego współorganizatorem jest maratończyk Przemysław Walewski, słynący z organizacji nietypowych imprez biegowych.

[ więcej ]


20.04.2018
Jednym z wydarzeń towarzyszących tegorocznej edycji targów FIT EXPO będą VIII Mistrzostwa Polski Dzieci w Fitness, na których odbędą się eliminacje do reprezentacji Polski na Mistrzostwa Świata. To już ósma edycja tej sportowej imprezy, jednak w tym roku po raz pierwszy odbędzie się ona w Poznaniu.

[ więcej ]


Więcej aktualności

25-27.05.2018 / Największe wydarzenie branży fitness w tej części Europy/ Dołącz do grona specjalistów i entuzjastów aktywnego stylu życia

Od 12 lat FIT-EXPO jest niezawodnym miejscem nawiązywania kontaktów biznesowych oraz budowania wizerunku w branży fitness. To także miejsce zdobywania i wymiany wiedzy, prezentacji nowych trendów, miejsce, gdzie toczą się dyskusje o kondycji branży.

 

Zobacz galerię zdjęć z targów FIT-EXPO 2017

galeria_zdjec_fit-expo.jpg

[ Wstecz ]
W tym samym czasie


Usługi
IDEAEXPO.MTP

kreator

TUP

City Marketing

PARTNERZY EU4YAChętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact