Na targi zapraszają:

    
 Aktualności
05.05.2016
Piłkarzyki, dart, kinect na dobre zagościły w agencjach reklamowych, korporacjach, start-upach, które czerpią garściami z naukowej wiedzy potwierdzającej, że aktywność fizyczna wpływa na kreatywność – myślenie rozbieżne i zbieżne.

[ więcej ]


04.05.2016
Do 11 edycji targów FIT-EXPO zostało coraz mniej dni. Przygotowania wystawców idą pełną parą. Sprzęt jest już gotowy, katalogi i foldery wydrukowane. A my czekamy na Was! Na zwiedzających!

[ więcej ]


29.04.2016
Każdy, kto zastanawia się jak uzyskać dotacje unijne na lata 2014-2020, powinien odwiedzić FIT-EXPO. Tutaj spotka fachowców z tego tematu!

[ więcej ]


Archiwum

20-22.05.2016 / Największe wydarzenie branży fitness w Polsce / Dołącz do grona specjalistów i entuzjastów aktywnego stylu życia

Od pierwszych targów FIT-EXPO upłynęło 11 lat i właśnie od tylu lat profesjonalne, na najwyższym poziomie targi przyciągają inwestorów, właścicieli fitness klubów i siłowni, ośrodków sportowych, a także kadrę instruktorką oraz osoby aktywne sportowo. Wydarzenie dosłownie dba o kondycję branży fitness. W jednym miejscu i czasie porównamy oferty liderów branży!

Zobacz, jak wyglądała ostatania edycja !

 


fit-expo_banner.jpg

 

W tym samym czasie

sport_invest_w_tym_samym_czasie.jpg

[ Wstecz ]


Wydarzenia
Zobacz również
Usługi