Patronat Honorowy


Partner Strategiczny


Partnerzy Medialni

Usługi reklamowe / Personel pomocniczy

Usługi reklamowe

Zapoznaj się z prezentacją, w której znajdziesz cennik oraz przykładowe realizacje usług: 

Fit Expo prezentacja TUP [ pobierz plik PDF ]

 

Oferta reklamowa obejmuje skuteczne narzędzia wspomagające Państwa udział w targach w charakterze wystawcy. Poniżej wskazujemy formy promocji oferowane przez Zespół Targowych Usług Promocyjnych, które umożliwią Państwu skuteczne dotarcie do określonej grupy docelowej. Właściwe i trafne skorzystanie z tych narzędzi przekłada się na zwiększenie zainteresowania Państwa ofertą profesjonalnych gości targowych.

Kliknij na poniższy link – dowiedz się więcej

Zachęcając do reklamy w naszych wydawnictwach pragniemy podkreślić, iż są to jedyne przez nas firmowane publikacje. Rozpoznają je Państwo z łatwością dzięki umieszczonemu na okładce logotypowi z nazwą Międzynarodowe Targi Poznańskie.

Więcej informacji o targowych usługach promocyjnych znajdą Państwo poniżej oraz na stronie www.tup.mtp.pl

Zapraszamy do kontaktu z koordynatorem Zespołu TUP:

Małgorzata Barczak
tel. +48 61 869 2524
e-mail: malgorzata.barczak

 

Aby zwiedzający usłyszał o firmie jeszcze przed targami…

Wszechobecny Internet zwiększa siłę oddziaływania promocji dlatego proponujemy umieszczenie na głównej stronie targów branżowych bannerów, logotypów, linków, informacji o nowościach i specjalnych ofertach przygotowanych przez Państwa na targi.

Przed targami intensywnie informujemy zwiedzających o wydarzeniach targowych za pośrednictwem Newsletterów . Reklama zamieszczona w tych wydawnictwach pomoże zaplanować i skierować kroki klienta profesjonalisty wprost do Państwa stoiska.

Przed targami można również eksponować banery i naklejki na zewnętrznych elewacjach terenu targowego widocznego od strony miasta, a także zareklamować się na ekranach LED znajdujących się na terenie targów oraz innych kluczowych węzłach komunikacyjnych Poznania.


REKLAMA W INTERNECIE

Działania w Internecie pozwalają na całkowitą kontrolę efektów poprzez możliwość ich monitoringu i obserwacji osiąganego poziomu skuteczności. Proponujemy więc reklamę na naszej stronie branżowej targów w czasie kilku tygodni przed ich rozpoczęciem, właśnie wtedy można zyskać najwięcej wejść na stronę firmy i znacznie poszerzyć grono odbiorców komunikatu marketingowego. Realizujemy również mailingi do wyselekcjonowanego targetu odbiorców z naszych baz. Doradzimy Państwu najlepszą formę reklamy elektronicznej: animowany baner, logo firmy, link do strony www, zamieszczenie materiałów promocyjnych, newsów, mailing reklamowy.

Aby zaakcentować swoją obecność podczas trwania targów…

LOGO NA PLANIE STOISK W VADEMECUM ZWIEDZAJĄCEGO

Vademecum zwiedzającego to kompendium wiedzy o Targach FIT-EXPO bezpłatnie przekazywane każdemu odwiedzającemu targi łącznie z katalogiem wystawców (j.w). Zawiera listę wystawców, plan ekspozycji i program wydarzeń. Proponujemy Państwu zamieszczenie logo firmy na planie wystawców, które z pewnością ułatwi zwiedzającym dotarcie do Państwa firmy i uwydatni Waszą lokalizację!

Odbiorcy: zwiedzający

 

BANNERY I MEGABANNERY REKLAMOWE

Oferta reklamy wielkoformatowej na targach to zdecydowanie najatrakcyjniejsza i najbardziej widoczna forma promocji. Oferowane przez nas powierzchnie znajdują się na zewnątrz pawilonów, na ich głównych elewacjach, a także w miejscach neutralnych w pawilonach oraz holach wejściowych. Największe z nich osiągają powierzchnię maksymalną do 360m². Zespół Targowych Usług Promocyjnych na Państwa życzenie zajmie się wykonaniem projektu, produkcją banera wraz z jego montażem i demontażem.


NAKLEJKI NA SZYBY, ELEWACJE I PODŁOGI

Ciekawą formą promocji jest umieszczenie naklejek z folii samoprzylepnej w miejscach największego ruchu zwiedzających. Wykonujemy aplikacje na drzwi wejściowe w holach, szyby elewacyjne, podłogi. Zakres rozmiarów tego typu reklam jest bardzo duży. Od wielu małych aplikacji wielkości stopy do wielkoformatowych naklejek zajmujących powierzchnie ok. 60m²

REKLAMA NA EKRANACH LED

Proponujemy wzmocnienie kampanii reklamowej jeszcze przed rozpoczęciem targów poprzez wyświetlanie spotów na wielkoformatowych ekranach LED zlokalizowanych przy bardzo ruchliwych skrzyżowaniach ulic w Poznaniu oraz na terenie targów w głównych holach wejściowych w czasie trwania wydarzenia. Możemy również wykonać dla Państwa spot reklamowy. Gwarantujemy Państwu pakiet wyświetleń w promocyjnych cenach!

Mobilnym rozwiązaniem są konstrukcje reklamowe. Na terenie MTP możemy umieścić: stojaki, roll-upy, plansze, balony, flagi, samochody i każdą inną ruchomą reklamę.

KONSTRUKCJE REKLAMOWE

Jako wystawca macie Państwo możliwość ustawienia na terenach targowych (teren otwarty lub miejsca neutralne) własnych konstrukcji reklamowych. W zależności od wielkości konstrukcji i sposobu mocowania postaramy się każdorazowo wybrać dla Państwa jak najlepszą lokalizację. Istnieje także możliwość zawieszenia flag reklamowych na masztach własnych wystawcy lub na masztach targowych.

DYSTRYBUCJA MATERIAŁÓW REKLAMOWYCH
POZA OBREBEM STOISKA

Jeśli Posiadacie Państwo materiały promocyjne (foldery, magazyny, ulotki, gadżety, testery) przeznaczone do dystrybucji wśród zwiedzających, prosimy o zgłoszenie ilości osób i zamówienie pozwolenia na kolportaż poza obrębem stoiska. Możliwe jest również wyłożenie materiałów w punktach informacji targowej i w biurach organizacji targów.

 

NAJEM HOSTESS I PERSONELU POMOCNICZEGO

Podczas targów wszyscy wystawcy mogą skorzystać z możliwości rozdawania swoich materiałów promocyjnych, folderów, gadżetów reklamowych gościom targowym na całym terenie. Dzięki reklamie ruchomej można dotrzeć z informacją do zwiedzających jeszcze zanim znajdą się oni na Państwa stoisku. Spektrum możliwości wykorzystania tej usługi jest ogromne. Począwszy od charakterystycznie przebranych hostess, poprzez szczudlarzy, osoby na rolkach, wrotkach, a skończywszy np. na mimach. Wybór należy do Państwa i zależy od Państwa pomysłowości.

Mogą Państwo także skorzystać z naszej bazy hostess z biegłą znajomością języka obcego, hostess, pomocy w tłumaczeniach. Oferujemy również personel pomocniczy: osoby dozorujące stoisko oraz osoby do pomocy przy montażu i demontażu stoiska.

 

Szczegółowe informacje zawiera formularz P

 

SERWIS PRASOWY WYSTAWCY

Pakiety usług Serwisu Prasowego Wystawcy obejmuje:

 

MTP MEDIA CONTENT:

Pakiet obejmuje:

zamieszczenie wraz z możliwością pobrania jednej notatki prasowej w formie pliku WORD i PDF w wersjach językowych w jakich funkcjonuje strona www targów (możliwość zamieszczenia w tekście danych teleadresowych i logotypów), a także zdjęć w formacie JPG na okres od momentu zgłoszenia (nie wcześniej niż 4 miesiące przed danymi targami) do 1 miesiąca po ich zakończeniu, tłumaczenie tekstu na język polski, niemiecki, angielski i rosyjski (do 3600 znaków bez dopłaty), dostęp do wzoru listownika prasowego z opcją wklejania tekstu, logotypu i danych teleadresowych.

 

 

MTP KONTAKT DLA MEDIÓW:

Pakiet obejmuje umieszczenie danych kontaktowych do osoby odpowiedzialnej za kontakty z mediami na stronie internetowej targów, w których firma bierze udział jako wystawca. Informacje zamieszczamy w:

  • sekcji Informacje dla mediów/serwis prasowy wystawców/Kontakty dla mediów na okres od momentu zgłoszenia (nie wcześniej niż 4 miesiące przed danymi targami) do 1 miesiąca po zakończeniu targów,
  • w drukowanym biuletynie zbiorczym z kontaktami firmowymi dla mediów (dostępny w Centrum Prasowym podczas trwania danych targów).

MTP PRESS CENTRUM:

Pakiet obejmuje umieszczenie przygotowanych przez firmę materiałów dla mediów na ekspozytorze w Centrum Prasowym podczas dobywania się targów oraz wyłożenie magazynów wydawnictwa = wystawcy (z wyłączeniem ulotek promocyjnych wystawcy) na ekspozyturze w Centrum Prasowym podczas trwania danych targów.

 

Kontakt:

Małgorzata Barczak
tel. +4861 869 2524 fax +4861 869 2960
e-mail: malgorzata.barczak

Więcej informacji o usługach reklamowych na www.tup.mtp.pl

[ Wstecz ]
PARTNERZY EU4YAChętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact