Patronat Honorowy


Partner Strategiczny


Partnerzy Medialni

Uczestnicy #fitexpogame

Do udziału w #fitexpogame zgłosili się autorzy następujących blogów:

tluszczu_nadchodze.png

Tłuszczu nadchodzę

"Tłuszczu nadchodzę!" to lifestyle'owy blog o zdrowym stylu życia, sporcie i odchudzaniu, który w drodze ewolucji został poszerzony o tematykę książek, podróży oraz fotografii, a wszystko to okraszone szczyptą humoru i pełnią szczerości.

Odwiedź blog: https://tluszczunadchodze.blogspot.com/

 

 

tamitolarun.pngTamitolarun

Autorką bloga jest Martyna zamieszkująca we Wrocławiu. Uzależniona sportowo biegaczka, a przy okazji studentka Energetyki na Politechnice Wrocławskiej. Dzień bez treningu nie istnieje, a trening nie kończy się na bieganiu… Rower, pływanie, snowboard, windsurfing, crossfit. Była uczestniczka kadry narodowej karate, Mistrzyni Polski w kata drużynowym w Karate Tradycyjnym (2012 – Biłgoraj). Trzykrotnie wyróżniona w Plebiscycie Biegowego Dziennikarza Roku (2014, 2015, 2016 – Krynica Zdrój). Łączy swoje pasje – sport z pisaniem, a przy okazji zaraża i motywuje innych do samodoskonalenia. Triathlonistka. Blog nie ogranicza się tylko i wyłącznie do rzeczy związanych ze sportem. Każdy znajdzie coś dla siebie. Porady, przepisy, przemyślenia, opinie, recenzje… Sami sprawdźcie!

Odwiedź blog: www.tamitolarun.pl

 

bazyliowymus.jpgBazyliowy mus

Blog dziewczyny, która z bardzo zakompleksionej, zmieniła się w bardzo radosną. Na blog wrzuca znajdziemy przepisy na zdrową szamkę, fotorelacje z gal bokserskich, półmaratonów i treningów pole dance, oraz wywiady z inspirującymi ludźmi sportu.

Odwiedź blog: http://bazyliowymus.pl/

 

stylowoizdrowo-logotyp2.jpgStylowo i Zdrowo

Stylowo i Zdrowo to blog o zdrowym stylu życia prowadzony przez pasjonatkę zdrowej kuchni, aktywności fizycznej oraz naturalnej pielęgnacji ciała. Na blogu znajdziesz zdrowe przepisy, recenzje produktów, treningi, a także odpowiedź jak wypracować zdrowe nawyki i odnaleźć równowagę w swoim życiu.

Odwiedź blog: stylowoizdrowo.pl

 

run_faster_eat_better.pngRun faster, eat better

Strona o tym, jak odżywianie wpływa na stan zdrowia i samopoczucie. Duża dawka wiedzy, przepisów i motywacji, a to wszystko oczami przyszłej dietetyczki.

Odwiedź blog: https://runfaster-eatbetter.blogspot.com/

 

 

dietybykate.pngDiet by Kate

Autorka bloga o sobie: Jestem pozytywnie nastawioną do życia przyszłą dietetyczką motywującą na swoim blogu do zdrowego stylu życia. Dieta nie musi być nudna. Na blogu można znaleźć dużą dawkę przepisów, porad żywieniowych oraz motywacji. Grunt to zdrowe podejście :)

Odwiedź blog: www.dietbykate.pl

 

pokoleniefit.jpgPokolenie Fit

Blog promujący zdrowy, aktywny tryb życia. Dedykowany jest osobom, które chcą schudnąć, zacząć się zdrowo odżywiać, trenować lub zwyczajnie szukają motywacji lub zdrowych przepisów. Autorka bloga schudła 18 kg i dzieli się z czytelnikami całą swoją wiedzą na temat bycia fit.

Odwiedź blog: http://pokoleniefit.pl/blog/

[ Wstecz ]
PARTNERZY EU4YAChętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact