2014

Nowości 2012

Cervical Trainer 556

thumbnail_rt-c_556_cervicaltrainer_sach_Dr.Wolff Sport&Prewencja  przodujacy  producent  urządzeń do  prozdrowotnego fitness oraz rehabilitacji  wprowadza na rynek Nowośc nominowaną na targach FIBO 2012 do Innowation Award. Ławeczka umożliwia funkcjonalny trening szyjnych mięśni  kręgosłupa w pozycji leżącej. Funkcjonalna, prosta w obsłudze zarówno dla Trenera/Terapeuty jak i dla trenującego. Możliwość  treningu mięśni szyjnych w dwóch płaszczyznach  i trzech kierunkach ruchu. Wiecej informacji na stronie WWW.dr-wolff.de oraz WWW.aktiv-vital.pl Zapraszamy na stoisko  Dr.Wolffa w Poznaniu na Fitexpo.Aktiv&Vital Zdrowe Plecy –Dr.Wolff
pawilon 7A, stoisko 12

INSIDE firmy Panatta sport

thumbnail_inside_2.jpgUrządzenia do treningu personalnego Inside to idealne rozwiązanie do każdego klubu. Zapewnia maksymalne możliwości przy minimalnej powierzchni – jedno urządzenie jest kompatybilne z trzema ławeczkami typu: pull, push oraz step. Wymienne ławeczki posiadają kółeczka oraz specjalny dokujący system, dzięki czemu wymianie poświęcimy kilka sekund. W zestawie znajduje się również 8 adapterów oraz tabliczka z opisem podstawowych 24 ćwiczeń. Dostępne są również instrukcje treningowe oraz video prezentacje dla treningu personalnego, na których znajduje się instruktarz ponad 300 różnych ćwiczeń.

Fitness pro trade s.r.o.
pawilon 7A, stoisko 16

 

Jordan

thumbnail_jordan_powerbag.jpgJordan® - to marka kojarzona z jakością i funkcjonalnością oferowanego sprzętu. W ofercie można znaleźć: hantle, dyski, ławki olimpijskie, Power Rac, Rep sety, piłki gimnastyczne, Powerbags, Bosu, Rollery, Rasistance Tubes, Kettlbells, akcesoria Combat, podłogi, maty gimnastyczne, stojaki.

   
   
   

STAR FITNESS S.A.
pawilon 7A, stoisko 3

Slim Legs – nowość w Polsce!

thumbnail_agnes_rad_sl_1.jpgMetoda Airpressure Bodyforming w postaci Slim Legs jest optymalnym rozwiązaniem dla kobiet, które chciałyby szybko i efektywnie zredukować obwód ud i pośladków oraz poprawić wygląd swojej skóry. Już po kilku treningach osiągane są widoczne i mierzalne sukcesy. Koncept Slim Legs prezentowany będzie na FIT-EXPO w Poznaniu, 18.05.-20.05. Zapraszamy!

 

 

   
   
   

STAR FITNESS S.A.
pawilon 7A, stoisko 3

VICORE

thumbnail_kopia_700_dpi_white_backgroundVicore – marka uznana zarówno w USA, jak i w Europie. Dostarcza rozwiązania do stref funkcjonalnych i siłowych. Obecnie w ofercie znajdują się dwa podstawowe produkty – ławka płaska i krzesło do treningu triceps. Ławki, zamiast tradycyjnych podparć, posiadają komorę powietrzną w kształcie kopuły, wykonaną z bardzo trwałej i mocnej gumy (wytrzymuje nacisk 1,5 tony). To idealne narzędzie dla trenerów personalnych, pozwalające jednocześnie wzmacniać mięśnie i stabilizować sylwetkę.

STAR FITNESS S.A.
pawilon 7A, stoisko 3


BH Fitness TR Series

thumbnail_escenario_01_con_maquinas.jpgBH Fitness jest pierwszą firmą produkującą sprzęt fitness na świecie, która wprowadziła system pozwalający na wykorzystywanie najnowszych technologii w sprzęcie fitness przy jednoczesnym zerowym zużyciu energii elektrycznej. Urządzenie można ustawić w dowolnej części klubu bez obaw, że osoba ćwicząca potknie się o przewód. Na ekranie Użytkownik może odczytać takie dane jak: ilość wykonanych powtórzeń, czas, czas pomiędzy powtórzeniami, dokładność wykonywanego ćwiczenia, ilość spalonych kalorii, masę całkowitą podnoszonego ciężaru oraz wyrażony w procentach stopień ukończenia treningu itd. Na Serię TR składają się 32 urządzenia na wszystkie partie mięśni (zarówno maszyny ze stosem jak i ławki). Urządzenia zostały skonstruowane z myślą o wygodzie i przyjemności treningu. Zastosowano wysokiej jakości materiały zarówno do wykończenia elementów konstrukcyjnych jaki tapicerowanych.

Del Sport Sp. z o.o.
pawilon 7A, stoisko 15

Indoorwalking®

thumbnail_1339_02.jpgIndoorwalking® skierowany jest dla wszystkich, nie wymaga żadnych, specjalnych umiejętności. Doświadczenie płynące z udziału w treningu jest unikalne, to radość, energia, przyjemne zmęczenie bez przeciążenia, motywacja grupowa i integracja. Indoorwalking® powstał w 2001 roku, w Hiszpanii, dzięki pomysłowi byłego  rugbisty Enrica Bonilla. System opiera się o pracę aerobową, na prostych, elegancko wyglądających maszynach  w grupie. Ćwiczenia na eliptykach  Indoorwalking® są świetną  zabawą oraz uzupełnieniem treningowym dla każdej grupy wiekowej. Seniorzy czuja się bezpiecznie, trening nie stanowi dla nich trudności, a rezultaty w postaci pokonywanych schodów w życiu codziennym oraz poprawiona wydolność, przyciągają  na zajęcia kolejnych entuzjastów.

STAR FITNESS S.A.
pawilon 7A, stoisko 3

 

Multi Fit Cage

thumbnail_mfc1.jpgMFC to wielofunkcyjna klatka treningowa zaprojektowana w taki sposób, który umożliwia przeprowadzenie treningu funkcjonalnego indywidualnie lub w grupie 8-12 osobowej. Oktagonalny kształt klatki pozwala na wykonanie niezliczonej ilość różnorodnych ćwiczeń siłowo-wytrzymałościowych  a system zaczepów na większości słupów umożliwia doczepienie  różnorodnych przyrządów treningowych tj. TRX Rip Trainer, ekspandery czy battle ropes.

 


Charakterystyka:

 • Wymiary klatki umożliwiają trening w grupie 8- 12 osób w tym samym czasie
 • Możliwość wykonania tradycyjnych ćwiczeń z wykorzystaniem wagi ciała tj. podciąganie, wspinanie, pompowanie i wiosłowanie
 • Integracja ćwiczeń funkcjonalnych na linach treningowych, suspension trainers, piłkach lekarskich, kółkach gimnastycznych, ekspanderach i wielu innych
 • Trening na worku bokserskim oraz trening szybkościowy na gruszce szybkościowej
 • System bezpiecznych zaczepów na ekspandery i battle ropes
 • Wymiary:  265 x 265 x 240 cm
 • Waga z wyposażeniem standardowym 300 kg.

Sparta- Michał Cukrowski
pawilon 7A, stoisko 23

FIR65º Energy Blanket

Sauna FIR65º Energy Blanket to innowacyjne urządzenie emitujące bezpieczne promieniowanie podczerwone FIR. Promieniowanie FIR (głęboka podczerwień) wykorzystywane jest w medycynie sportowej, rehabilitacji, fizykoterapii, ortopedii i chirurgii plastycznej. Pozytywny efekt promieniowania FIR został udowodniony w wielu pracach badawczych między innymi przez amerykański urząd badawczy lotnictwa i astronautyki NASA. Kształt sauny FIR65º Energy Blanket przypomina śpiwór. Urządzenie wyposażone jest w promienniki emitujące bezpieczne promieniowanie podczerwone FIR. Mobilna sauna ma niewielkie rozmiary, można używać jej w domu a w razie konieczności spakować w praktyczną torbę i zabrać w podróż. Sauna FIR65º Energy Blanket to również doskonałe urządzenie dla gabinetów odnowy biologicznej, klubów fitness, salonów kosmetycznych, gabinetów rehabilitacji oraz pensjonatów i hoteli. Promieniowanie FIR ma na celu nie tylko leczyć schorzenia, ale i działać prewencyjnie na cały organizm, żeby im zapobiec. Efekt działania promieniowania FIR polega na wzmocnieniu własnych mechanizmów regeneracyjnych organizmu, które uruchamiają się pod wpływem działania bezpiecznych promieni FIR.

U2i | You Two Innovation
pawilon 7A, stoisko 10

 

Kurtka DKU0012

thumbnail_topsecret.JPGPraktyczna kurtka DRYWASH na wiosnę, świetny fason oraz energetyczny kolor sprawia, że jest to idealna propozycja dla każdej kobiety ceniącej modę i wygodę.

 

   
   

 

 

Top Secret sp z o.o.
pawilon 8, stoisko 4


Waga/ Analizator Składu Ciała ze wskaźnikiem tłuszczu trzewnego TANITA BC-420MA

thumbnail_bc-420.jpgWaga/ Analizator Składu Ciała TANITA BC-420MA do wykonywania pomiaru wykorzystuje system czteroelektrodowy z użyciem wbudowanych elektrod powierzchniowych, przy konfiguracji noga-noga. Umożliwia analizę składu całego ciała. Analizator dostępny jest w wersji stacjonarnej (z kolumną) oraz przenośnej (bez kolumny). Jest skalibrowany do 300.000 pomiarów. Wbudowana drukarka termiczna umożliwia otrzymanie wydruku z wynikami pomiarów bezpośrednio po wykonaniu badania. W wersji bez dołączonej kolumny, panel wyświetlacza z wbudowaną drukarką można zamontować na ścianie lub umieścić na biurku obok laptopa. Istnieje opcja zainstalowania oprogramowania GMON MDD, za pomocą którego można tworzyć bazy danych pacjentów i otrzymywać bogate graficznie, kolorowe wydruki z wykresami.

VITAKO Katarzyna Borkowska
pawilon 7A, stoisko 7

 


Waga/ Wieloczęstotliwościowy Analizator Segmentowego Składu Ciała TANITA MC-980MA z ekranem dotykowym 

thumbnail_mc_980-3.jpgUrządzenie posiada 10,4-calowy dotykowy ekran oraz system operacyjny Microsoft Windows, dzięki czemu praca z nim jest prosta i przyjemna. Wbudowana pamięć pozwala na przechowywanie do 3000 profili pacjentów. Ten wszechstronny analizator umożliwia zarówno analizę składu całego ciała, jak również z podziałem na segmenty. Pozwala także uzyskać wiele szczegółowych informacji na temat stanu odżywienia pacjenta. Pomiar za pomocą prądu w 6 częstotliwościach umożliwia uzyskanie bardzo precyzyjnych wyników. Analizator jest zaprojektowany z myślą o wygodzie i precyzji. Pomiar trwa krócej niż 30s i jest bezinwazyjny dla pacjenta. Bezpośrednio po badaniu dane są wyświetlane na wygodnym i czytelnym ekranie dotykowym. W celu dalszej analizy, wyniki można w prosty sposób wydrukować podłączając do urządzenia drukarkę. W menu dostępny jest również wybór języka polskiego (spośród bazy 14 języków). Dzięki systemowi Windows oraz portowi USB możliwe jest podłączenie takich urządzeń jak drukarka, myszka, klawiatura, i wiele innych. Urządzenie jest zaprojektowane tak, aby ułatwić przeprowadzenie badania u osoby otyłej dzięki niskiemu profilowi platformy (6cm) a także zwiększonemu do 300kg obciążeniu maksymalnemu.

VITAKO Katarzyna Borkowska
pawilon 7A, stoisko 7Analizator Składu Ciała JUWELL MEDICAL BodyExplorer z oprogramowaniem

thumbnail_bodyexplorer.jpgNowoczesny analizator składu ciała w bezpieczny i nieinwazyjny sposób umożliwia szczegółową analizę składu ciała, z uwzględnieniem m.in. takich parametrów jak: kąt fazowy, woda wewnątrz- i zewnątrzkomórkowa, kappa-indeks, meta-indeks. Parametry te są niezwykle istotne przy badaniu osób chorych, posiadających obrzęki, będących po przebytych ciężkich operacjach oraz chorobach. Wartość kąta fazowego pozwala określić stopień wyniszczenia ich organizmu oraz kontrolować powrót do zdrowia i sprawności fizycznej. Urządzenie posiada układ kalibracji a także oprogramowanie Body Explorer, umożliwiające przesyłanie danych do komputera i tworzenie bazy pacjentów, przy pomocy której możliwe jest analizowanie zmian składu ciała zachodzących w czasie. Wyniki są szczegółowo opisane a także przedstawione w sposób graficzny.

Obszary zastosowań analizatora BodyExplorer:

 • poprawa stylu życia oraz zapobieganie chorób z tym związanych (cukrzyca, otyłość)
 • monitoring niedożywienia i stanu odżywienia zwłaszcza u osób starszych
 • profilaktyka zdrowia i kontrola sprawności u dzieci i dorosłych
 • monitorowanie nawodnienia i składu ciała sportowców w celu poprawy i utrzymania wydajności, zdrowia i kondycji fizycznej

VITAKO Katarzyna Borkowska
pawilon 7A, stoisko 7Waga/ Wieloczęstotliwościowy Analizator Segmentowego Składu Ciała JAWON MEDICAL X-Scan Plus II z drukarką laserową, stolikiem, oprogramowaniem w języku polskim (ekran dotykowy)

thumbnail_x-scan_plus_ii-3.jpgInnowacyjny, medyczny Analizator Składu Ciała pozwala na specjalistyczne pomiary i analizę zarówno poszczególnych komponentów w ciele jak i ocenę stanu odżywienia pacjenta. Na podstawie szeregu badań dopracowano technikę pomiaru wykorzystywaną przez analizator opierającą się trzech zależnościach:
- 5 czynników. Przy obliczaniu parametrów brane są pod uwagę takie parametry jak: masa ciała, płeć, wzrost, wiek oraz impedancja. Umożliwia to wysoką dokładność i powtarzalność otrzymanych wyników.
- Metoda tetrapolarna. Elektrody w urządzeniach JAWON MEDICAL umieszczone są w systemie tetrapolarnym w układzie przeciwstronnym. Cztery elektrody wbudowane są na uchwytach do rąk (po dwie na każdą dłoń), oraz cztery na platformie pomiarowej (po dwie na każdą stopę). W takim systemie elektrody napięciowe (umożliwiające pomiar impedancji) oddzielone są od prądowych, dzięki czemu oporność kontaktowa jest zminimalizowana, co umożliwia bardzo dokładny pomiar i wysoką powtarzalność wyników.
Analiza wieloczęstotliwościowa umożliwia określenie zawartości wody wewnątrz- i zewnątrzkomórkowej. Przy niskich częstotliwościach prąd nie przechodzi przez barierę błony komórkowej, która działa jak izolator, przy bardzo wysokich częstotliwościach natomiast, błona komórkowa zachowuje się jak doskonały kondensator, dzięki czemu można uzyskać takie parametry jak objętość wody wewnątrz- i zewnątrzkomórkowej. 

VITAKO Katarzyna Borkowska
pawilon 7A, stoisko 7Waga/ Wieloczęstotliwościowy Składany Analizator Segmentowego Składu Ciała JAWON MEDICAL IOI-353

thumbnail_ioi-353.jpgAnalizator składu Ciała IOI-353 ze względu na to, iż łączy w sobie zarówno cechy wysoko zaawansowanych urządzeń, jak i tych podstawowych w przystępnej w cenie, jest doskonałym rozwiązaniem zarówno dla poradni dietetycznych jak i specjalistycznych gabinetów lekarskich. Urządzenie wykonuje pomiar wykorzystując 3 częstotliwości, dzięki czemu podwyższona jest dokładność i precyzja pomiaru. Dzięki systemowi 8 elektrod umożliwia pomiar komponentów w ciele w poszczególnych segmentach. Całościowa analiza składu ciała oprócz podstawowych parametrów takich jak m.in. zawartość tkanki tłuszczowej, mięśniowej czy wody, jest wzbogacona o takie parametry jak zawartość protein, minerałów oraz szczegółową analizę obszaru brzucha, czyli oceny wisceralnej tkanki tłuszczowej.Określenie poszczególnych komponentów w ciele, ocena podstawowej przemiany materii oraz wieku metabolicznego umożliwia określenie typu sylwetki badanego, jak również ustalenie indywidualnych zaleceń związanych z aktywnością fizyczną i kalorycznością diety. Urządzenie jest proste w obsłudze, posiada wbudowaną drukarkę termiczną, umożliwiającą otrzymanie wydruku bezpośrednio po wykonanym badaniu. Wydruk z drukarki termicznej, jak i z komputera jest w języku polskim. Dzięki składanej kolumnie i dołączonej do zestawu solidnej walizce na kółkach, analizator z łatwością można transportować. Do urządzenia można podłączyć ultradźwiękowy wzrostomierz oraz ciśnieniomierz.

VITAKO Katarzyna Borkowska
pawilon 7A, stoisko 7


Fałdomierz typu Harpenden BATY

thumbnail_baty-1.jpgFałdomierze typu harpenden charakteryzuje najwyższa powtarzalność i dokładność pomiarów. Fałdomierz BATY to urządzenie eleganckie, wykonane z wysokiej jakości, błyszczącego, srebrnego metalu, dzięki czemu cechuje się bardzo wysoką wytrzymałością. Posiada duży zakres pomiarowy: 0-80mm. W zestawie z urządzeniem znajduje się solidne, drewniane opakowanie do przechowywania i transportu. Do fałdomierza stworzono oprogramowanie przeznaczone do  analizy otrzymanych wyników. Umożliwia ono graficzny wydruk danych otrzymanych z pomiaru fałdów skórnych. Dzięki programowi można uzyskać dodatkowe wskaźniki dotyczące składu ciała, takie jak: 

 • masa i procentowa zawartość tkanki tłuszczowej
 • preferowany poziom tkanki tłuszczowej w ciele
 • beztłuszczowa masa ciała
 • BMI - indeks masy ciała (kg/ m2)
 • określenie minimalnej i maksymalnej masy ciała
 • wykres wzrostu BMI dziecka

VITAKO Katarzyna Borkowska
pawilon 7A, stoisko 7


AeroSling®

AeroSling®to nowy przyrząd do treningu na każdym poziomie: siły, wytrzymałości, koordynacji i stabilizacji stawów. Sprzęt ten może zostać zamocowany na ścianie, suficie, ramach drzwi lub nawet na zewnątrz na drzewie. AeroSling® podwieszany system lin i uchwytów pozwala na trening wszechstronny, gdzie za obciążenie służy wyłącznie ciężar ciała. Zaletą AeroSling® jest system kołowrotków i zaczepów wykorzystywanych w profesjonalnej wspinaczce, wytrzymałość na obciążenia do 120 kg oraz elastyczność ustawień.

TB Polska Sp. z o.o.
pawilon 7A, stoisko 18


Gymstick TM

thumbnail_mg_0855.jpgGymstick to profesjonalny system przyborów do ćwiczeń stosowany na całym świecie w sporcie, fitness i terapii. Głównym celem ćwiczeń jest przyrost siły mięśniowej, mobilizacja oraz wyrobienie reakcji równoważnych. Gymstick gwarantuje entuzjastom aktywnego spędzania czasu prostą metodę utrzymania formy i zdrowia. Zapewnia wielostronność ćwiczeń. System Gymstick składa się z kija (włókno szklane) oraz 2 tubingów Thera Band. Dostępny w trzech wersjach: Original, Aqua, Nordic Walking. Trzy zakresu oporu zapewniają optymalne dopasowanie przyboru do możliwości ćwiczącego i rodzaju treningu. Produkt ten został wyróżniony na Targach Rehabilitacja 2011 w łodzi w kategorii wielofunkcyjny zestaw do ćwiczeń ruchowych do Wellness & SPA.

TB Polska Sp. z o.o.
pawilon 7A, stoisko 18

Staby

Gama przyborów Staby to produkty wielostronnego zastosowania.  Staby sprawdzi się nie tylko w zaciszu domowym, lecz również w fitnessie, fizjoterapii, czy w profesjonalnym treningu sportowym.   Głównym celem ćwiczeń jest przyrost siły mięśniowej, zwiększenie zakresu ruchu oraz poprawa koordynacji ruchowej dzięki stymulacji międzymięśniowej. Ten patentowany przybór gimnastyczny wykonany z włókna szklanego używany jest bardzo często w treningu sensomotorycznym. Główną zaletą produktu jest jakość materiału oraz rękojeść z materiału stałego, który w porównaniu z pianką przewodzi a nie tłumi drgań. Więcej: www.tb-polska.pl

TB Polska Sp. z o.o.
pawilon 7A, stoisko 18


Artzt Vitality ® - Linia Fitness

thumbnail_artzt_vitality.jpgLinia dla Fitness Artzt Vitality ® to zestaw przyborów gimnastycznych najwyższej jakości stosowanych w każdym studio fitness na świecie. Składa się głównie z dużych piłek gimnastycznych, taśm do ćwiczeń oporowych, dysków balansowych, trenerów równowagi lub mat gimnastycznych. Przybory te stosowane są zarówno w treningu indywidualnym, jak i grupowym, których celem jest np.: przyrost siły mięśniowej, pobudzenie mięśni głębokich lub też poprawa reakcji równoważnych. Przybory te są łatwe do zastosowania, a także bezpieczne.

TB Polska Sp. z o.o.
pawilon 7A, stoisko 18

Pulsometr Polar FT4

thumbnail_polar_ft4.jpgPulsometr Polar FT4 na bieżąco informuje Cię czy trenujesz we właściwej strefie intensywności. Wpływa to na bezpieczeństwo i efektywność Twojego treningu. Wyświetla także ilość spalonych kalorii (Polar OwnCal®) i wyniki 10 ostatnich treningów. Kodowana transmisja z wygodnego nadajnika na klatkę piersiową (Polar WearLink+®) zapewnia niezakłócony odczyt tętna w każdych warunkach.

Sport Konsulting
pawilon 8, stoisko 16


Pulsometr Polar RCX3

Pthumbnail_polar_rcx3.jpgulsometr Polar RCX3 wyświetla informację na temat wpływu treningu na Twój organizm natychmiast po jego zakończeniu. Inteligentne porady pozwalają w krótkim czasie przygotować się do startu w zawodach kolarskich lub biegowych. Pulsometr umożliwia pełną analizę treningów na wykresach. Niezwykle mały sensor GPS (34 g) pozwala na monitorowanie prędkości, dystansu a także wyświetlanie trasy przebiegu treningu na mapie.

 

Sport Konsulting
pawilon 8, stoisko 16

Pulsometr Polar RCX5

thumbnail_polar_rcx5.jpgPulsometr Polar RCX5 jest idealnym wyborem biegaczy, kolarzy i triathlonistów, którzy chcą zoptymalizować swój trening. RCX5 dopasowuje 5 stref tętna do Twojej dyspozycji danego dnia, pozwala na zmianę dyscypliny w trakcie treningu, a także umożliwia odczyt tętna podczas pływania. Specjalne programy treningowe pomogą osiągnąć Ci życiową formę przed zaplanowanymi zawodami, a funkcja Race Pace ułatwi uzyskanie założonego czasu.

Sport Konsulting
pawilon 8, stoisko 16

 


Oryginalny włoski mikser  do smacznych drinków proteinowych oraz innych napojów

thumbnail_shaker.JPGWłoska jakość i profesjonalizm to najnowocześniejszy system ubijania i mieszania, idealny do przygotowania mlecznych shake’ów wysokobiałkowych, sorbetów i lodów, które można wykonywać w niezliczonej ilości. Dzięki naszemu mikserowi jakość i rozmaitość zastosowań jest w zasięgu możliwości każdego: od indywidualnych odbiorców po profesjonalne kluby.

Nasz mikser cechuje:

• WYTRZYMAŁOŚĆ
Mikser zbudowany jest ze struktury specjalnych lekkich stopów i polerowanej lub emaliowanej stali nierdzewnej, z pojemnika ze stali nierdzewnej lub poliwęglanu oraz podstawki ze stali nierdzewnej.

• TRWAŁOŚĆ
Sprawdzony podczas długiej, automatycznej pracy w połączeniu z pracą stałą. Nasz mikser to wynik serii testów i badań mających na celu zwiększenie trwałości produktu.

• RÓŻNORODNOŚĆ
Mieszadło podwójne posiada podwójny wirnik ze stali nierdzewnej. Mieszadło pojedyncze pojedynczy wirnik z poliwęglanu. Idealny do mleka i napojów na bazie kawy, preparatów w proszku, do shake’ów.
   

Centrum Fitness, Ryszard Orzechowski
pawilon7A, stoisko 17 


Profesjonalny rower klubowy Impulse

thumbnail_impulse_1.JPGPrzedstawiamy Państwu naszą nowość. Innowacyjny sprzęt firmy Impulse. Całkowicie nowa linia oraz komfort ćwiczeń. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stanowiska na targach Fit Expo w Poznaniu, gdzie zaprezentujemy nową linię rowerów, a także odwiedzenia naszej strony internetowej www.impulsefitness.pl

Centrum Fitness, Ryszard Orzechowski
pawilon7A, stoisko 17

 


 

Profesjonalna bieżnia klubowa Impulsethumbnail_nowosc.JPG

Przedstawiamy Państwu naszą nowość. Innowacyjny bieżnia firmy Impulse. Całkowicie nowa linia oraz komfort ćwiczeń. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stanowiska na targach Fit Expo w Poznaniu, gdzie zaprezentujemy nową linię rowerów, a także odwiedzenia naszej strony internetowej www.impulsefitness.pl

   
   

Centrum Fitness, Ryszard Orzechowski
pawilon7A, stoisko 17

 

Profesjonalny rower klubowy D. K City Fitness Premium Line

thumbnail_rower_1.JPGSportowa elegancja oraz niespotykany styl! Te cechy z pewnością reprezentuje seria rowerów poziomych i pionowych firmy D. K City Fitness Premium Line. Rozumiemy, że płynna i cicha praca oraz multimedialne funkcje mogą zapewnić użytkownikowi wspaniałe doświadczenia podczas treningu. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stanowiska na targach Fit Expo w Poznaniu, a także odwiedzenia naszej strony internetowej www.dkcityfitness.pl

   
   
   
   
   

Centrum Fitness, Ryszard Orzechowski
pawilon7A, stoisko 17


GREEN SYSTEM

thumbnail_green.JPGGreen System to linia specjalnie zaprojektowanych urządzeń kardio, które dzięki swojej pracy wytwarzają prąd elektryczny. Sercem systemu jest inwerter, który zamienia prąd stały (wytworzony przez urządzenia )na zmienny i wprowadza go do instalacji elektrycznej. Inwerter może współpracować nawet z 10 urządzeniami serii G. Seria G to z wyglądu takie same urządzenia jak normalne Eliptyki czy rowery jednak, środek jest zupełnie inny. 75% wytworzonego prądu podczas ćwiczenia trafia do naszej instalacji elektrycznej. Pozostałe 25% zasila dane urządzenie. Maksymalna ilość prądu jaką może wytworzyć taki zestaw to nawet 3-4 kW/h.

Odpowiada to mniej więcej ilości prądu jakiej potrzebuje całe oświetlenie w klubie, razem z kilkoma telewizorami, lodówkami i systemem nagłaśniającym. System nie wymaga żadnych zmian w instalacji elektrycznej. Wystarczy podłączyć go do zwykłego gniazdka elektrycznego wewnętrznej instalacji elektrycznej. Jeśli sama idea odzysku prądu komuś nie wystarcza, to może zainstalować jeszcze opcjonalny system ECOFIT, który graficznie pokazuje ilość wytworzonego prądu przez każdego użytkownika i przez to wprowadza element współzawodnictwa w klubie.

Jako właściciele mamy dzięki  temu możliwość premiowania najlepszych, dziennych, tygodniowych lub miesięcznych wyników. Ponadto każdy zalogowany w systemie klubowicz otrzymuje po każdym treningu informacje na swojego smartfona o odzyskanych wato-godzinach, zużytych kaloriach i przejechanym dystansie. Za jednym razem uzyskujemy więc możliwość zaoszczędzenia na rachunkach za prąd i zmotywowania klubowiczów do częstszych odwiedzin w klubie.Dla pierwszych klientów instalacja systemu ECOFIT wraz z kartami czipowymi (500 sztuk) gratis.

INTERNATIONAL MEDICAL GROUP
pawilon 7A, stoisko 14


Tanita Waga Wieloczęstotliwościowy Analizator Składu Ciała Pomiar Segmentowy MC 980 MA Zainstalowany system WINDOWS XP Prof. + SP 3

thumbnail_mc980-folder.jpgAnalizator tkanki tłuszczowej Tanita MC 980 MA to nie tylko urządzenie lecz alternatywny system monitorujący stan naszego zdrowia. Oparty jest o wbudowany komputer z systemem operacyjnym Windows XP Professional + Service Pack 3. Procesor jaki jest zainstalowany to Intel Atom N270 1.66 GHz i pamięć 512 MB typu DDR2. Zintegrowany z wagą system Windows XP zapewnia maksymalna elastyczność. Po raz pierwszy w historii analizatorów tkanki tłuszczowej i mięśniowej w urządzeniu pomiarowym zaimplementowano cały system operacyjny Windows XP Professional co pozwala na zarządzanie i przetwarzanie danych pomiarowych w czasie rzeczywistym i składowanie ich w pamięci urządzenia bez konieczności używania zewnętrznego komputera. Ładowanie danych , archiwizowanie, przesyłanie, drukowanie odbywa się za pomocą systemu Windows. Urządzenie posiada 2 porty USB, port LAN, wyjście Audio, oraz kolorowy dotykowy wyświetlacz TFT 10.4" o rozdzielczości 1024x768 pikseli Wbudowane oprogramowanie pozwala na wybór z pośród 14 wersji językowych w tym oczywiście polskiej w sposób intuicyjny pozwalając na administrowanie pomiarami w sposób prosty i bezstresowy. Duży, czytelny i wyraźny interaktywny ekran dotykowy, wyświetla komunikaty prowadzące użytkownika przez cały proces pomiaru. Może on zarejestrować swój profil by wykonywać pomiary komponentów ciała w przyszłości. Maksymalne obciążenie to 300 kg.

MEDKONSULTING
pawilon 7A, stoisko 36TANITA AM 120 Dzienny Monitor Aktywności Fizycznej

thumbnail_am-120e.jpgNowoczesny miernik aktywności dobowej, pokazuje intensywność wysiłku: METS (wykresy intensywności aktywności fizycznej); Pokazuje całkowity wydatek energetyczny (spalone kalorie), zarówno podczas spoczynku jak i aktywności fizycznej. Prosty 24 godzinny wykres słupkowy intensywności aktywności fizycznej i wydatkowanej energii.                             

Korzyści: zachęca do stopniowego zwiększania intensywności aktywności; pokazując bilans spalonych kalorii w ciągu 24 godzin. Można porównać swój wykres intensywności aktywności fizycznej z zaleceniami WHO. Dzienny Monitor Aktywności TANITA pokazuje przez 24 godziny, godzina po godzinie, wykres przedstawiający poziom METs, dzięki temu można obserwować swoje postępy.

MEDKONSULTING
pawilon 7A, stoisko 36


TANITA BC 730 Najmniejszy analizator składu ciała

thumbnail_bc730_rozowa.jpgNowy produkt TANITA to całkowicie nowa technologia BIA do kontrolowania tkanki tłuszczowej. Miniaturyzacja japońska doprowadzona do perfekcji to główny atut analizatora TANITA BC 730. Jest to naprawdę najmniejsza waga i analizator składu ciała w Europie zachowuje przy tym funkcjonalność i dokładność pomiarów charakterystycznych dla profesjonalnych urządzeń do analizy składu ciała. Model BC 730 to zaawansowana technologia monitorowania stanu zdrowia i fitness dla entuzjastów sportu i dobrej kondycji zdrowia całym świecie. BC 730 waga - analizator składu ciała pozwala użytkownikom na pomiar komponentów składu ciała i porównanie bieżącego pomiaru z poprzednim. TANITA oprócz masy ciała, tkanki tłuszczowej w procentach i kilogramach, poziomu nawodnienia, BC 730 Analizator komponentów ciała zapewnia pomiary masy mięśniowej dla całego ciała, podstawową przemianę materii w Kcal inaczej BMR , wskaźnik wieku metabolicznego, wagę masy kostnej oraz tłuszczu trzewnego. Te wszystkie parametry analizator TANITA BC 730 mierzy w ciagu kilkunastu sekund. Analizator i waga TANITA BC 730 jest wyposażony w czytelny wyświetlacz pozwala na wygodny odczyt parametrów pomiarowych, takich jak np. waga, zawartość tkanki tłuszczowej, zawartość tkanki mięśniowej, waga kości. TANITA BC 730 umożliwia zaprogramowanie danych dla 5 osób i przeglądanie poprzedniego pomiaru.

MEDKONSULTING
pawilon 7A, stoisko 36OPTOGAIT Optyczny System do Analizy Chodu

thumbnail_bieznia_analizator_chodu_kamerOptoGait umożliwia wykonanie testów skoku, testów reakcji i testy biegu (jeżeli zainstalowany na bieżni). Dane które mogą zostać odczytane:

 • czas zetknięcia
 • czas lotu
 • czas rekcji na impuls dźwiękowy/wizualny
 • wzniesienie środka przyciągania
 • moc właściwa (W/Kg)
 • częstotliwość
 • zużyta energia (J)

Dzięki tym informacjom oraz analizie wideo, osoba obsługująca urządzenie jest w stanie szybko ocenić siłę dynamiczną i sprężystości oraz tolerancję różnego typu wysiłków, postawę oraz technikę osoby badanej.

Ponadto, dostępność wykonania testu reakcji, z możliwością ustawienia dowolnej  konfiguracji, umożliwia porównanie wyników testów wykonanych w normalnych warunkach z tymi otrzymanymi w stanie stresu.

MEDKONSULTING
pawilon 7A, stoisko 36


Tanita BC 1000 Bezprzewodowa Waga i Analizator Składu Ciała

thumbnail_tanitabc1000-nowosci.jpgNowy produkt TANITA to całkowicie nowa technologia bezprzewodowa pomagająca śledzić i kontrolować tkankę tłuszczową. Model BC-1000 to najbardziej zaawansowana technologia monitorowania stanu zdrowia i fitness dla entuzjastów sportu i dobrej kondycji zdrowia całym świecie. BC-1000 waga - analizator składu ciała pozwala użytkownikom na bezprzewodowe przesyłanie danych do np. komputera osobistego. Oprócz masy ciała, tkanki tłuszczowej w procentach i kilogramach, poziomu nawodnienia, BC-1000 Analizator komponentów ciała zapewnia pomiary masy mięśniowej dla całego ciała, wskaźnik podstawowej przemiany materii PPM, inaczej BMR , wskaźnik wieku metabolicznego, wagę masy kostnej oraz tłuszczu trzewnego.

MEDKONSULTING
pawilon 7A, stoisko 36Tanita Waga Analizator Składu Ciała Segementowy BC 545

Tanita BC 545 Najlepszy japoński analizator do pomiaru składu ciała dla sportowców.

SPECYFIKACJA:

• Dokładność pomiaru tkanki tłuszczowej: 0,1%
• Dokładność pomiaru masy ciała: 0,1kg
• Kolor: granatowythumbnail_bc545.jpg
• Pamięć: 4 osoby
• Rozmiar wyświetlacza: 32mm
• Wyświetlacz LED
• Maksymalne obciążenie: 150kg
• Pamięć danych – do 3 lat wstecz
• Prezentacja wyników pomiaru na wykresach (dzienny, tygodniowy, miesięczny)

FUNKCJE:

• Kalendarz, zegarek
• Procent tkanki tłuszczowej w organizmie
• Procent wody w organizmie
• Masa mięśni
• Masa kości
• Wiek metaboliczny
• Basal Metabolic Rate ( Podstawowa Przemiana Materii)
• Physique Rating
• Tkanka Abdominalan tzw. Visceral Fat
• Funkcja „Gość”
• Funkcja „Athlete” (Sportowiec)

MEDKONSULTING
pawilon 7A, stoisko 36

[ Wstecz ]