2skin - rzeczy dla kobiet aktywnych na FIT-EXPO

Jeśli szukacie odlotowych, kolorowych, w najnowszych trendach bluz, legginsów i t-shitrów do ćwiczeń koniecznie odwiedźcie wystawcę targów FIT-EXPO w Poznaniu!

2skin to marka założona przez dwie siostry, dla których fitness jest pasją, czerpią z życia przyjemność, radość i motywują do pracy nad własną sylwetką. Od 2015 roku dzielą się swoimi entuzjazmem razem z klientami.

Wszystko, co potrzebujesz do ćwiczeń

Odzież marki 2skin to synonim jakości i sukcesu. 12 lat obecności na rynku polskim, 5 lat na rynkach zagranicznych, ponad 100 modeli bluzek, topów oraz 120 modeli spodni w ofercie w tym 50 modeli leginsów. Tak szeroka propozycja ubrań fitness dla kobiet odpowiada na potrzeby aktywnych  pań: od instruktorek fitness, trenerki po dziewczyny i kobiety ćwiczące w domu i w klubach fitness.

2skin_odziez_fitness_legginsy_koszulki_b

Wymarzone wzory

Wzory ubrań marki 2skin są zaprojektowane zgodnie z trendami, są oryginalne i bardzo wygodne. Warto podkreślić, że produkcja odzieży odbywa się w Polsce.

Oprócz kolekcji 2skin firma przygotowuje także kolekcje dla innych firm.

Odwiedź stoisko na targach!

Podczas targów FIT-EXPO 2018 w Poznaniu zapoznacie się najnowszymi modelami, wzorami, kolorami, jakie tylko sobie wymarzycie.

Zapraszamy!

Wstecz

PARTNERZY EU4YAChętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact