Patronat Honorowy


Partner Strategiczny


Partnerzy Medialni

Bieg o Puchar FIT-EXPO 2018

Międzynarodowe Targi Poznańskie oraz Targi Fit-Expo zapraszają na wyjątkowy bieg przez hale MTP. Od 9 lutego przyjmowane są zapisy!

ZAPISZ SIĘ NA BIEG <<TUTAJ>>

Lista startowa <<TUTAJ>>

Międzynarodowe Targi Poznańskie oraz Targi Fit-Expo zapraszają na wyjątkowy bieg przez hale MTP. Wyjątkowa trasa obejmująca przebiegnięcie przez pawilony oraz schody podkreśli święto sportu, jakim są targi Fit-Expo, które odbędą się miedzy 25 a 27 maja. Sam bieg odbędzie się 26 maja w godzinach przedpołudniowych.

Współorganizatorem biegu jest maratończyk Przemysław Walewski, znany  z organizacji m.in. Biegu Czekoladowego, duathlonu i biegu po Torze Poznań oraz  Biegu po schodach w Collegium Altum.

-  Biegacze poszukują nowych wyzwań i pokazują, że “oswoić” można urbanistyczne przestrzenie. Na targach będą i schody, halowe krużganki, a przede wszystkim moc dobrej sportowej zabawy - podkreśla Przemysław Walewski.   Na  MTP na 300 śmiałków czekać będą trzy okrążenia po terenie targów – co daje w sumie prawie 5 km dystans. Każdorazowo biegacze miną zarówno Aleję Lipową (pawilon 7), jak i przebiegną łącznikami miedzy pawilonami czy schodami znajdującymi się przy pawilonie 15. Na wszystkich czekać będzie strefa finiszera oraz pamiątkowy medal nawiązujący do symbolu MTP – iglicy. Dla chętnych w pakietach startowych znajdują się także koszulki.

Będzie to w pełni profesjonalnie zorganizowany bieg po terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Odbywa się w ramach targów FIT-EXPO: http://fitness.mtp.pl/pl/ na które biegacze wraz z osobą towarzyszącą wejdą w cenie opłaty startowej. Po biegowym wysiłku będzie można dołączyć do pasjonatów fitness i zdrowego stylu życia poznając najnowsze metody poprawiania kondycji, wytrzymałości lub po prostu spalania kalorii. To także okazja do poznania gwiazd fitness i aktywnego uczestnictwa w tym wydarzeniu.

 

Start Biegu o godz. 11:00
Dystans: ok. 4,5 km

Opłata startowa:
I termin zapisów do 01.04.2018 r.
- opcja bez koszulki: 27 zł
- opcja z koszulką: 37 zł.

II termin zapisów od 01.04.2018 r.
- opcja bez koszulki 32 zł
- opcja z koszulką: 42 zł.


 

>> Zapisy na bieg >>

>>kliknij TUTAJ, żeby się zapisać <<

 

Zobacz listę startową >>

trasa biegu - ściągnij PDF

 

REGULAMIN BIEGU <<Tutaj>>

mapa.jpg

Wstecz

PARTNERZY EU4YAChętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact