Umów się na FIT-EXPO!

Dla nas liczy się biznes! Dlatego wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osobom, które przyjeżdżają na FIT-EXPO, aby spotkać się wystawcami.

Targi FIT-EXPO to wspaniała okazja do zapoznania się z najnowszymi ofertami oraz do rozmów handlowych. Aby pobyt na targach w Poznaniu był owocny, proponujemy zaplanować sobie spotkania z konkretnymi wystawcami. Już działa specjalny moduł, który pozwala na skontaktowanie się z wybraną firmą uczestniczącą w targach i umówienie godziny spotkań.

#Pamiętaj!

W biznesie #czasToPieniądz, a wcześniejsze zaaranżowanie spotkania pozwoli na jego maksymalne wykorzystanie! 

– To narzędzie świetnie sprawdziło się na innych wydarzeniach organizowanych przez nas, było chwalone przez wystawców i zwiedzających, więc na FIT-EXPO będzie tak samo – komentuje Anna Myślak, dyrektor targów FIT-EXPO

Jak to działa?   Program „Umów się na spotkanie krok po kroku”

Krok 1:

Kliknij na KATALOG WYSTAWCÓW. Można wybrać  firmę z danej branży, kraju, miasta czy też wyszukać ją po nazwie. Po wybraniu firmy naciśnij przycisk „Umów się na spotkanie”

Krok 2:

Pojawi się krótki formularz, który należy wypełnić. Następnie z rozwijanej listy należy wybrać datę i godzinę spotkania. Następnie należy wybrać „Umów się na spotkanie”

Krok 3:

Wystawca zostanie poinformowany o spotkaniu. Po umówionej wizycie prześlemy mailowe potwierdzenie zawierające datę, godzinę, nazwę firmy. Spotkania odbywają się w Strefie Biznesu, na części stolikowej.

umowi_sie_na_spotkanie.jpg

 

 

biznes_planner_fit-expo.jpg

Wstecz

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact