FIT-EXPO 2017 - podsumowaliśmy targi

Ilu było ostatecznie wystawców (bo zgłaszali się do ostatniej chwili) targów FIT-EXPO, jakie były nowości, które produkty otrzymały nagrody? Ile osób uczestniczyło w targach?

W Poznaniu wśród zwiedzających pojawili się menedżerowie, właściciele klubów fitness, osoby planujące inwestycje w tej branży, ale również przedstawiciele hoteli i ośrodków wypoczynkowych, czy SPA. Z drugiej strony, w największym wydarzeniu fitness w Polsce, uczestniczyli trenerzy i instruktorzy fitness oraz osoby, które są pozytywnie zakręcone na punkcie zdrowego i aktywnego stylu życia. Na FIT-EXPO gościło 6.630 uczestników i jest to zbliżona ilość w porównaniu do ubiegłorocznej edycji wydarzenia. Warto podkreślić, że w tym roku targi zajęły więcej przestrzeni ekspozycyjnej i treningowej. Łącznie na FIT-EXPO funkcjonowało aż 17 stref: 2 hale ekspozycyjne, 1 przestrzeń Kongresu Trendy i Innowacje, 13 stref Międzynarodowej Konwencji Fitness EU4YA powered by tiguar, w tym ekspozycja znaczących szkół fitness oraz strefa związana z zawodami POLE SPORT (działająca tylko w niedzielę). Kongres Trendy i Innowacje był hitem targów. Po wiedzę oraz bezpośrednie rozmowy ze specjalistami przyszło aż 240 osób. Wśród prelegentów były same znane nazwiska, które przez dwa dni edukowały branżę. Porównywalna do roku 2016 była ilość uczestników Międzynarodowej Konwencji Fitness EU4YA powered by tiguar. Były to osoby, które poszukiwały nowych trendów w treningach personalnych, zajęciach grupowych, czy tematach około dietetycznych i nie tylko. Wśród nich były osoby zawodowo związane z branżą, jak i takie, które, na co dzień ćwiczą w klubach fitness i myślą przyszłościowo o związaniu się z branżą.

Swoją ofertę w tym roku zaprezentowało blisko 100 wystawców, w tym pokazano co najmniej 50 nowości. Ponadto, aż pięć produktów otrzymało prestiżowy tytuł ZŁOTEGO MEDALU MTP targów FIT-EXPO (szersza informacja o laureatach w dalszej części artykułu). Na targach można było znaleźć wszystko, co jest dedykowane dla fitnessu: zarówno dla profesjonalistów, jak i miłośników ćwiczeń oraz treningów.  Statuetką Złotego Akanta nagrodzono trzy stoiska najlepiej zaprojektowane i przygotowane do realizacji strategii marketingowej firmy podczas FIT-EXPO: MIHA BODYTEC POLAND (EMS-TRAINING Sp. z o.o.); INNWELL Sp. z o.o. oraz MARBO-SPORT.

Podsumowując targi, warto zwrócić uwagę na olbrzymie zainteresowanie After Party FIT-EXPO i atmosferę panującą na tym wydarzeniu. W pierwszym dniu FIT-EXPO, w słynnej „Iglicy” MTP ponad 400 osób doskonale bawiło się wieczorem, o czym świadczył zatłoczony parkiet i ożywione rozmowy przy stolikach. Jest to jedyny taki wieczór dla branży w całym kalendarzu wydarzeń targowych.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym podsumowaniem targów FIT-EXPO 2017! >>

Wstecz

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact