#fitexpogame, czyli zawody dla blogerów

Nie jest tajemnicą, że na FIT EXPO, rok rocznie, pojawiają się liderzy opinii Internetu. Na FIT-EXPO lubimy również nowości. A to oznacza…

 

Elektryzują nas nowości nie tylko w kontekście sprzętów i akcesoriów fitness. Lubimy wprowadzać nowości do formuły naszych targów. Dlatego właśnie,w tegorocznej edycji do programu targów FIT-EXPO wprowadzony jest #fitexpogame.

W tym roku, oprócz samego zaproszenia blogerów na targi i zwykłego tour-u po stoiskach, zapraszamy gości do unikalnej gry. Podczas wizyt na stoiskach Wystawców blogerzy zmierzą się ze specjalnie przygotowanymi zadaniami – wyzwaniami. Za jego poprawne wykonanie, otrzymywakorzyscifitexpogame.jpgć będą odpowiednią ocenę, a na końcu wyłonimy zwycięzcę!  W #fitexpogame wezmą udział liderzy opinii, nie tylko blogerzy fitnessowi. Będą to mikro-influencerzy Instagramia, blogerzy oraz inluencerzy.

Jakie będą przykładowe zadania? Zawodnicy-blogerzy #fitexpogame wykonają serię ćwiczeń na prezentowanym przez wystawców podczas targów FIT-EXPO sprzęcie, czy zrobią krótką sesję foto w najnowszej kolekcji fitnessowych outfitów.

Wstecz

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact