Formoza Challenge 2018, czyli ekstremalna zabawa dla każdego

Na MTP w ramach Targów Fit Expo FORMOZA wykona pokazowy trening przygotowujący do trudów i wyzwań jakie stawia tor przeszkód wykonany przez komandosów. W ramach zapoznania z jednostką i wydarzeniem na targach Fit Expo odbędzie się prezentacja sprzętu Formozy oraz specjalny trening.

Formoza Challenge, edycja w podpoznańskich Obornikach jest nie tylko ekstremalnym biegiem z przeszkodami dla każdego, to przede wszystkim impreza w hołdzie wyjątkowym żołnierzom J.W Formoza. Historia tej jednostki sięga 1974 roku, od ponad 40 lat  zabezpiecza ona wizyty przywódców Państw z całego świata oraz bierze udział w różnego rodzaju akcjach. Komandosi Formozy postanowili podzielić się wiedzą na temat survivalu, przeszkód a przede wszystkim przekazać wszystkim chociaż namiastkę tego jak to jest być komandosem.

Formoza Challenge oznacza pokonanie samego siebie i własnych słabości. Stawienie czoła wyzwaniom, które musimy pokonać zarówno fizycznie i mentalnie. W poprzednich dwóch edycjach udział wzięło blisko 3000 zawodników, którzy przyjechali do Obornik z całej Polski.

Hasłem biegu jest „Nigdy nie zostawiamy swoich” – to motto przyświeca zarówno organizatorom, jak i uczestnikom tej wyjątkowej imprezy

Wstecz

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact