GRAND FITNESS na FIT-EXPO

Kolejna marka dołączyła do grona wystawców na targach FIT-EXPO! Gwiazdą stoiska firmy GRAND Fitness będzie Grzegorz Wałga, znany również jako Wagon.

GRAND Fitness to producent profesjonalnego sprzętu sportowego. Od wielu lat zajmuje się produkcją i sprzedażą najwyższej jakości wyposażenia klubów fitness, siłowni i sal do treningu CrossFit. Jej założycielem jest Piotr Brot – konstruktor, główny projektant i wykonawca wszystkich urządzeń marki. Firmie przyświeca motto: GRAND Fitness. Pasja | Sport | Życie. Nie jest to tylko pusty slogan, lecz oparta na prawdziwych emocjach deklaracja Piotra Brota, który swoją działalność biznesową opiera na pasji wypełniającej całe jego życie.

Firma GRAND Fitness właśnie potwierdziła swój udział jako wystawcy na targach FIT-EXPO. Gościem specjalnym jej stoiska będzie Grzegorz Wałga, znany również jako Wagon.   Grzegorz Wałga to Vice mistrz świata Federacji WPC (kat. 125 kg/352.5kg), który pobił rekord wszechwag i uzyskał największy ciężar wśród Polaków. Jego wynik to drugi na świecie. Ponadto jest również mistrzem Europy federacji WPA (kat. 125 kg/34 kg, kat. open absolute). Oprócz wymienionych tytułów, Grzegorz Wałga otrzymał również wiele innych nagród i wyróżnień.

Osiągnięcia i bieżące informacje na temat Grzegorza Wałgi można śledzić na kanale YouTube https://www.youtube.com/channel/UCSNnbmbVHRFvjwI2T-K50gQ, na Facebooku https://web.facebook.com/slaskipowerlifting/ czy na Instagramie https://www.instagram.com/grzegorz_walga/.

Więcej informacji o firmie GRAND Fitness: https://www.facebook.com/piotrgrandfitness/.

Odwiedzenie stoiska GRAND Fitness będzie doskonałą okazją do tego, by porozmawiać z Grzegorzem Wałgą lub poprosić go o CrossFitowe wskazówki. Już teraz zapraszamy na stoisko GRAND Fitness na targach FIT-EXPO!

2.jpg

Wstecz

PARTNERZY EU4YAChętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact