Kravter wystawcą FIT-EXPO 2018

Firma kravter sp. z o.o. jest w Polsce wyłącznym dystrybutorem marki milon. Na FIT-EXPO 2018 zapoznamy się ze szczegółową ofertą.

Kravter istnieje od 2008 roku, a od 2011 zajmuje się dystrybucją najbardziej innowacyjnej marki z zakresu treningu na świecie, milon Industries GmbH.

Kravter - oficjalny dystrubutor marki milon na rynku polskim:

Milon to firma z ponad 40-to letnią tradycją, która już od początku istnienia wdraża innowacyjne rozwiązania i maszyny, odpowiadając na potrzeby nisz rynkowych. Aktywność fizyczna, zdrowie i innowacyjność zawsze towarzyszyły twórcom milona. Historia firmy to lata doświadczeń i badań, współpracy z Uniwersytetem w Kolonii nad efektywnością treningu, a także wizja i pragnienie zmiany świata na lepsze dzięki wiedzy, technologii i multibranżowej współpracy. Milon to niezwykła koncepcja treningowa i narzędzia, które bezpiecznie, łatwo i efektywnie prowadzą do celu. Technologia milon CARE wspiera, uzupełnia, zarządza, a sylwetkę urządzeń firmuje Studio Porshe Design.

Satysfakcja klientów i relacje partnerskie są fundamentem rozwoju. Firma stawia na innowacje, rzetelność i relacje. Wierzym w tych ludzi, którzy robią to, co kochają, bo tylko wtedy działają z pasją.

Zgodnie z claimem firmy milon: WE CARE ABOUT YOU

Wstecz

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact