Największe wydarzenie fitness EU4YA by tiguar już wkrótce!

Wielkie odliczanie trwa! Do konwencji EU4YA by tiguar zostały już tylko 42 dni! To największe wydarzenie fitness odbędzie się w czasie FIT-EXPO i wypełni trzy dni targów.

Czym jest EU4YA by tiguar?

To profesjonalnie zorganizowana, oferująca bogaty i różnorodny program wydarzeń impreza, która daje możliwość bezpośredniego udziału w pokazowych lekcjach będących idealną zapowiedzią warsztatów i szkoleń znajdujących się w ofertach najważniejszych szkół fitness w Polsce.

Dlaczego warto wziąć udział w konwencji?

Konwencja daje niepowtarzalną szansę poznania osobiście prezenterów i szkoleniowców, którzy dzielą się z uczestnikami zdobytą wiedzą i doświadczeniem. Jednocześnie na własnej skórze można wypróbować wiele nowinek ze świata fitness. To świetna impreza dla wszystkich tych osób, które kochają sport i zastanawiają się nad rozpoczęciem kariery jako instruktorzy czy trenerzy fitness.

Nie jest to jednak wydarzenie skierowane wyłącznie do świeżo upieczonych adeptów branży. Również weterani branży znajdą tu coś ciekawego dla siebie. Konwencja to także okazja do spotkań, rozmów i wymiany spostrzeżeń i doświadczeń.

Konwencja EU4YA by tiguar to dobra zabawa dla tych, którzy kochają ruch, sport, fitness i wyzwania. Jeżeli masz wątpliwości, czy to propozycja dla Ciebie, po prostu przyjdź i przekonaj się sam!

eu4ya_dla_kogo.png

Marek Mroczek, TRX Polska: - To obowiązkowa pozycja dla każdego szanującego się instruktora, trenera, managera. Goszczę na niej od kilku lat i niezmiennie traktuję wizytę w Poznaniu jako stały punkt w corocznym kalendarzu szkoleniowym.

Kogo będzie można spotkać na tegorocznej konwencji?

Jak zwykle konwencja EU4YA będzie okazją do spotkania się z najlepszymi trenerami i instruktorami fitness w Polsce. W tym roku gośćmi konwencji będą:

eu4ya_gwiazdy.png

Aktualny harmonogram wydarzenia znajdziesz tutaj.

Zarejestruj się i kup bilet na konwencję tutaj.

Więcej informacji o konwencji na stronie internetowej http://euforya.pl/ i na facebooku: https://www.facebook.com/Eu4ya

Konwencja EU4YA by tiguar jest imprezą towarzyszącą Targów Poznańskich FIT-EXPO fitness & sport park. Partnerem strategicznym wydarzenia jest expertfitness.com.

International PT & Fitness Convention – EU4YA by tiguar
25-27 maja 2018

eu4ya_partnerzy_medialni.png

Wstecz

PARTNERZY EU4YAChętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact