Rafał Blachowski - kolejny prelegent Kongresu

Przedsiębiorca, trener. Rafał Błachowski od kilkunastu lat związany bezpośrednio ze sprzedażą poprzez wszystkie stanowiska: handlowe, managerskie i zarządcze.

Prelegent Kongresu Trendy i Innowacje dzieli się doświadczeniem z zakresu nowych strategii sprzedażowo-marketingowej, pozyskiwania i budowania relacji z Klientami, budowania i motywowania zespołu sprzedażowego. Właściciel w Błachowski i Partnerzy Centrum Szkoleń i Doradztwa Biznesowego oraz w schoolbranding.pl. Zrealizował 1799 godzin szkoleniowych dla 1979 Uczestników.

Błachowski i Partnerzy Centrum Szkoleń i Doradztwa Biznesowego – firma szkoleniowa działająca na rynku od 2012 roku. Kluczowym aspektem szkoleń realizowanych przez firmę jest ich wymiar praktyczny. To efekt m.in. konkretnego doświadczenia trenerów – sprawdzonych specjalistów z udokumentowanymi sukcesami w swoich branżach. Nasi trenerzy przeprowadzili szkolenia już dla blisko sześciu i pół tysiąca osób. Więcej o możliwościach i korzyściach wynikających z naszych działań znajdziesz na www.skutecznakomunikacja.pl.

Wstecz

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact