Kongres FIT-EXPO Trendy i Innowacje

kongres_fit_expo.jpg

Zapraszamy na VI edycję Kongresu FIT-EXPO Trendy i Innowacje

Data: 12-13.05.2017

Miejsce: Międzynarodowe Targi Poznańskie

O Kongresie

Dawka wiedzy, wymiana doświadczeń, bezpośredni kontakt ze specjalistami, którzy znają branżę od podszewki, bo śledzą najnowsze nurty w marketingu, zarządzania zespołami w klubach fitness, czy przeprowadzają analizy lub audyty klubów. Tak w skrócie można opisać cel Kongresu FIT-EXPO Trendy i Innowacje.

Zatroszczymy się o managera, podpowiemy jak podciągnąć kompetencje kadry zarządczej. Dowiecie się jakie są Wasze kompetencje i możliwości, zanim zaczniecie wymagać od zespołu. Kongres zdefiniuje na nowo lub odkryje Wasz potencjał.

Będą również tematy wyłącznie fitnessowych. Prowadzić je będą praktycy z branży.

Dla kogo?

Celem Kongresu będzie zgromadzenie jak największej liczby uczestników profesjonalnie działających na rynku fitness, w tym:

  • właścicieli klubów fitness i ośrodków sportowych
  • kadry zarządzającej klubami fitness i sportowymi
  • władz/pracowników GOSIR-ów, OSIR-ów, MOSIR-ów
  • doradców dla branży fitness
  • pracowników klubów fitness i ośrodków sportowych

zglos_udzial.jpg

Miejsce: paw. 15, sala F

Program

#Pierwszy dzień, piątek, 12.05.2017

9.30-10.00 Rejestracja

10.00 - 13.00 #Pierwszy blok tematyczny

10.00 - 10.10 Powitanie i otwarcie Kongresu

10.10 - 11.00 Michał Michalski | Nawyki korzeniami sukcesu [ więcej o tematyce ]

11.15 - 12.30 Michał Michalski | Wyróżnij się albo zgiń, czyli budowanie przewagi konkurencyjnej [ więcej o tematyce ]

12.30 - 13.00 Pytania i dyskusje

13.00 - 15.00 przerwa, zwiedzanie targów, odbiór pakietów lunchowych w paw. 7a – Strefa Vip

15.00 - 18.30  #Drugi blok tematyczny

15.00 - 15.45 Sebastian Goszcz | Co najlepsi szefowie robią inaczej? Zasady skutecznego przywództwa, dla menedżerów branży fitness. [ więcej o tematyce ]

16.00 - 16.45 Tomasz Napiórkowski | Skuteczna strategia Online-Lead-Generation (generowanie kontaktów) w celu zwiększenia sprzedaży, czyli jak dotrzeć do szerszej grupy odbiorców?  [ więcej o tematyce ]

17.00 -18.30  Małgorzata Burdziałowska, Krzysztof Pakulec | Optymalizacja procesu adaptacji pracownika warunkiem sukcesu klubu fitness. [ więcej o tematyce ]

#Drugi dzień,  sobota, 13.05.2017

9.30-10.00 Rejestracja

10.00-12.30 #Pierwszy blok tematyczny.

10.00-12.30 Aleksandra Sip | Rozwijaj umiejętności i buduj własną markę osobistą [ więcej o tematyce ]

12.30-13.00 Pytania i dyskusje

13.00 - 15.00 przerwa, zwiedzanie targów,  odbiór pakietów lunchowych w paw. 7a – Strefa Vip

15.00 - 18.00 #Drugi blok tematyczny

15.00 – 15.45 Bartosz Groffik, Monika Boratyńska, Anna Sikorska-Nowik, Garbiel Pawlak, Polski Związek Trenerów Personalnych | Odpowiedzialność cywilna w treningu personalnym - kto ją ponosi: trener czy klub? [ więcej ]

16.00 - 16.45 Tomasz Sierpiński, Michał Mańkowski | Skuteczne narzędzia analizy danych w klubie fitness [ więcej ]

17.00-18.00 Paweł Krótki, Dominik Zawadzki, Centrum Ruchu i Terapii BODYWORK (Poznań) | Jak utrzymać klienta w klubie fitness? [ więcej o tematyce ]

 

zglos_udzial.jpg

Prelegenci

 

Aleksandra Sip

aleksandra_sip.jpg

 

Coach, trener i doradca biznesowy. Doradza, szuka i odnajduje w trzech przestrzeniach – rozwoju biznesu, planowania kariery oraz projektowania procesu edukacji. Kreuje komunikację, usługi oraz wspiera start-upy w zakresie kompetencji miękkich. Director of Innovation w crowdfunding.pl.

Michał Michalski

michal_michalski.jpg

Trener skuteczności osobistej. Pomaga osobom prywatnym i firmom w skutecznym realizowaniu ich celów, za pomocą praktycznej wiedzy psychologicznej. Szkolił się u wielu ekspertów światowej skali takich jak Tony Robbins, Brian Tracy czy John Maxwell. Swoją przygodę z biznesem zaczął w wieku 16 lat, kiedy to podjął swoją pierwszą działalność. Sport jest nieodłącznym elementem jego życia. Zajmuje się nim jako sportowiec i działacz. Czynnie trenuje skok o tyczce oraz jest w zarządzie Stowarzyszenia Lekkoatletycznego Olimpia Poznań.

Sebastian Goszcz

sebastian_goszcz.jpg

Związany z branżą fitness od 1997 r., w latach 1999-2015 jako Dyrektor Zarządzający odpowiadał za strategię, sprzedaż oraz budowanie lojalności klientów w sieci Fitness Klubów Rytm oraz Atmosfera Fitness & Welness  w Łodzi. Obecnie członek zarządów sieci Fitness Klubów Rytm oraz Atmosfera Fitness & Welness  w Łodzi. Współzałożyciel oraz partner zarządzający firmy doradczo-szkoleniowej Espresso Fitness Business Solutions.

Doradza, prowadzi konsultacje biznesowe oraz szkolenia dla właścicieli, menedżerów oraz pracowników klubów fitness z zakresu zarządzania klubem fitness, sprzedaży produktów i usług we wszystkich strefach, standardów obsługi, jakości i kreowania doświadczenia klienta, budowania relacji i lojalności klienta, przywództwa. [ więcej ]

Tomasz Napiórkowski

tomasz_napiorkowski-002.jpg

Absolwent Uniwersytetu Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Od 11 lat związany z branżą fitness. Dyrektor strategii i rozwoju jednej z sieci klubów fitness oraz właściciel firmy doradczo-szkoleniowej X-Sports Group Sp. z o.o. W 2016 roku jako jedyny w Polsce uzyskał certyfikat jednej z największych światowych organizacji branżowych, potwierdzający poziom doświadczenia i wiedzy z zakresu rynku Fitness na świecie - IHRSA INSTITUTE . Uczestnik wielu krajowych oraz zagranicznych konferencji (Włochy, Francja, Hiszpania, Stany Zjednoczone, Niemcy i wiele innych.) Pasjonat Sprzedaży. Skupiony na liczbach i analizie danych.

Łukasz Balicki

lukasz_balicki-002.jpg

Prezes i współtwórca eFitness. Pozytywna siła napędowa do rozwoju zespołu eFitness i produktów. Od wielu lat aktywny partner, uczestnik i prelegent imprez branżowych w kraju i zagranicą. Autor licznych artykułów merytorycznych na łamach prasy związanej z fitnessem i zarządzaniem. Pomysłodawca i organizator Fitness Management Maraton – warsztatów dla kadry zarządzającej klubami fitness. Absolwent Akademii Ekonomicznej w Poznaniu i programu MBA Poznań-Atlanta.

Michał Mańkowski

 

michal_mankowski-002.jpg

 

Praktyk i specjalista w zakresie zarządzania sprzedażą na rynku fitness, ze szczególnym nastawieniem na proces utrzymania klienta. Obecnie związany z firmą eZarządzanie Sp z o.o. w zakresie rozwoju i wdrażania kluczowych projektów na rynek fitness. Współprowadzący Fitness Management Maraton.
W latach 2011-2015 odpowiedzialny za rozwój sprzedaży w sieci klubów fitness Fabryka Formy S.A.
Uczestnik największych imprez edukacyjnych w branży fitness, w tym kongresów IHRSA. m.in. w Mediolanie, Los Angeles, Marsylii.

Tomasz Sierpiński

tomasz_sierpinski-002.jpg

 

Związany z branżą fitness od 7 lat. Studiował zarządzanie i dwa kierunki o profilu managerskim. Praktyczne doświadczenie zdobywa na co dzień w zespole eFitness, z pasją zarządzając Działem Sprzedaży. Aktywny uczestnik szkoleń i wydarzeń branżowych w kraju i zagranicą. Od 2015 współorganizator i prelegent warsztatów Fitness Management Maraton.

Małgorzata Burdziełowska

 

malgorzata_burdzielowska-002.jpg

Konsultant branży fitness, szkoleniowiec z zakresu zarządzania klubem fitness, sprzedaży, obsługi klienta i treningów personalnych. Współwłaściciel firmy Fit Management&Business.

Wykształcenie.

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu o specjalności Rekreacja i Turystyka oraz specjalizacji instruktorskiej Ćwiczenia siłowe i kulturystyka. Ukończyła Studia Podyplomowe w zakresie Trenera II klasy Kulturystyki na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, Studia Podyplomowe "Żywność, Żywienie a Zdrowie" w Instytucie Żywienia i Żywności w Warszawie oraz Menedżerskie Studia Podyplomowe Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu. Uczestniczyła w wielu szkoleniach i warsztatach w Polsce, jak i poza jej granicami, z zakresu zarządzania, coachingu, sprzedaży, treningu i żywienia.

Doświadczenie.

Przez kilka lat pracowała jako wykładowca, a następnie asystent w Zakładzie Sportów Siłowych Katedry Teorii i Metodyki Dyscyplin Sportowych na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu oraz prowadziła szkolenia z zakresu treningów siłowych, treningów personalnych i dietetyki, między innymi na kierunku Instruktor Fitness w Policealnej Szkole TEB Edukacja oraz Creative Proffesional Fitness. Jest założycielem polskiej filii międzynarodowej szkoły Life Fitness Academy, w której przez kilka lat była prezesem zarządu i szkoleniowcem. Doświadczenie zawodowe zdobywała jako dyrektor regionalny w sieci Get - Fit Fitness, prezes zarządu Fitness Club 24 w Gliwicach oraz Top - Gym Fitness we Wrocławiu, menedżer i konsultant w klubach w całej Polsce, instruktor fitness oraz trener personalny. Współpracuje również z wieloma firmami spoza naszej branży w ramach Corporate Wellness. Zaufała jej między innymi firma TESCO, dla której od kilku lat przeprowadza cykl szkoleń dla kadry zarządzającej oraz współtworzy programy promujące zdrowy styl życia. Autorka i współautorka wielu publikacji, które można odnaleźć w czasopismach branżowych takich jak Body Life, Trainer, Fitness Biznes czy Magazyn Strefa Trenera, a także Medicina Sportiva i wielu innych.

Krzysztof Pakulec

krzysztof_pakulec-002.jpg

Konsultant branży fitness, szkoleniowiec z zakresu zarządzania klubem fitness, sprzedaży, obsługi klienta i treningów personalnych. Współwłaściciel firmy Fit Management&Business.

Wykształcenie.

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu na kierunku Turystyka i Rekreacja w specjalności Rekreacja Ruchowa. Uczestniczył w wielu szkoleniach z zakresu zarządzania, marketingu, sprzedaży i treningu.

Doświadczenie.

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał podczas koordynowania prac przy powstawaniu nowych klubów fitness oraz zarządzając nimi. Przez kilka lat pracował jako nauczyciel Wychowania Fizycznego i szkoleniowiec w zakresie fitness w Policealnej Szkole TEB Edukacja w Raciborzu. Pracował również jako wykładowca Instytutu Kultury Fizycznej w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Raciborzu prowadząc zajęcia specjalistyczne w ramach specjalności Instruktor Fitness oraz Trener Personalny. W roku 2015 został szkoleniowcem Life Fitness Academy, gdzie prowadził głównie szkolenia z zakresu treningu personalnego oraz sprzedaży i marketingu w treningu personalnym. Poza pracą wykładowcy i szkoleniowca jest konsultantem i menedżerem w klubach w całej Polsce.

Bartosz Groffik

bartosz_groffik.jpg

Prezes Polskiego Związku Trenerów Personalnych, członek zespołu ds. kwalifikacji trenera personalnego, członek Rady Sportu ESSA Sport, partner UNI Europa, EASE oraz EuropeActive, wykładowca AWF we Wrocławiu, ekspert w branżowych czasopismach związanych z tematyką sportową. Autor wielu publikacji naukowych. Współzałożyciel studia treningu personalnego Sport Cube wraz z Boxem CrossFit: CrossFit Fabryczna oraz CrossBox Morskie Oko we Wrocławiu. Odpowiedzialny za przygotowanie motoryczne wielu specjalnych jednostek mundurowych, headcoach w European Security Academy,  trener grup przygotowujących się do ultratriathlonów, np. Ironman®, realizował projekty edukacyjne dla Dolnośląskiej Federacji Sportu. Jeden z pierwszych master trenerów WCO Calisthenics w Polsce, trener personalny. Z wykształcenia trener pływania, trener kulturystyki, instruktor odnowy biologicznej, strzelectwa sportowego, bojowego i dynamiczno - praktycznego i jednocześnie nauczyciel wychowania fizycznego.

Gabriel Pawlak

gabriel_pawlak.jpg

Członek Zarządu Polskiego Związku Trenerów Personalnych, członek zespołu ds. kwalifikacji trenera personalnego oraz projektu ESSA Sport. Posiada afiliację European Association for Sport Management, której jest członkiem od kilku lat. Ponadto, w swojej działalności projektowej koncentruje się na działaniach w ramach nowej perspektywy finansowania H2020 i programu Erasmus+, w szczególności komponent sport. Doktorant i nauczyciel akademicki w Katedrze Komunikacji i Zarządzania w Sporcie AWF Wrocław. Prowadzi zajęcia z tematyki Public Relations, Podstawy Zarządzania, Negocjacje, Coaching w Sporcie, Trening decyzyjny, Sponsoring w Sporcie. Zaangażowany w realizację projektów CSR w Polsce w szczególności na poziomie biznesu oraz organizacji pozarządowych. Autor i współautor kilkunastu publikacji naukowych nt. Zarządzania w sporcie, roli sportu w strategiach społecznej odpowiedzialności biznesu. Ekspert i wykładowca w Projekcie ”Dolnośląscy Sportowcy na Rynek Pracy” odpowiedzialny za prowadzenie i realizację szkoleń z tematyki „marketingu sportowego” oraz certyfikowanych kursów zawodowych “Menedżer Sportu”.

Monika Boratyńska

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz Studiów Podyplomowych Prawo Unii Europejskiej.  Z ubezpieczeniami odpowiedzialności cywilnej związana od  1997 roku (zarówno w obszarze underwritingu, rozwoju produktu jaki i likwidacji szkód). W Grupie ERGO Hestia od 2014 roku. Kierownik ds. Ubezpieczeń Odpowiedzialności Cywilnej  w Przedstawicielstwie Korporacyjnym Sopockiego Towarzystwa Ubezpieczeń ERGO Hestia  w Warszawie.

 

 

Anna Sikorska-Nowik

Absolwentka Wydziału Prawa I administracji Uniwersytetu Gdańskiego oraz Filologii Słowiańskiej Uniwersytetu Gdańskiego. Z ubezpieczeniami związana od 1999 roku. Główny Specjalista w Biurze Ubezpieczeń Odpowiedzialności Cywilnej w ERGO Hestii. Zajmuje się ubezpieczeniami odpowiedzialności cywilnej podmiotów gospodarczych oraz odpowiedzialności cywilnej zawodowej.

Paweł Krótkipawel_krotki.jpg

Twórca systemu treningowego w Centrum Ruchu i Terapii BODYWORK® w Poznaniu. W swoim klubie kieruje zespołem trenerów i fizjoterapeutów oraz jest jednym z najbardziej znanych polskich instruktorów treningu funkcjonalnego i rehabilitacji sportowej.

Dominik Zawadzki

Menadżer w Centrum Ruchu i Terapii BODYWORK® w Poznaniu. Odpowiedzialny jest za obsługę klienta, marketing oraz komunikację przez media społecznościowe.

Koszt udziału

  • Bilet jednodniowy 50 zł
  • Bilet dwudniowy 80 zł

Opcja z parkowaniem na terenie MTP:

  • Bilet jednodniowy z wjazdem i parkowaniem na terenie MTP 65 zł
  • Dwudniowy w wjazdem i parkowaniem na terenie MTP 95 zł

 

zglos_udzial.jpg

gratis_kongres.jpg
[ Wstecz ]
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact