Patronat Honorowy


Partner Strategiczny


Partnerzy Medialni

Krzysztof Pakulec

Konsultant branży fitness, szkoleniowiec z zakresu zarządzania klubem fitness, sprzedaży, obsługi klienta i treningów personalnych. Współwłaściciel firmy Fit Management&Business.

Wykształcenie

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu na kierunku Turystyka i Rekreacja w specjalności Rekreacja Ruchowa. Uczestniczył w wielu szkoleniach z zakresu zarządzania, marketingu, sprzedaży i treningu.

Doświadczenie

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał podczas koordynowania prac przy powstawaniu nowych klubów fitness oraz zarządzając nimi. Przez kilka lat pracował jako nauczyciel Wychowania Fizycznego i szkoleniowiec w zakresie fitness w Policealnej Szkole TEB Edukacja w Raciborzu. Pracował również jako wykładowca Instytutu Kultury Fizycznej w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Raciborzu prowadząc zajęcia specjalistyczne w ramach specjalności Instruktor Fitness oraz Trener Personalny. W roku 2015 został szkoleniowcem Life Fitness Academy, gdzie prowadził głównie szkolenia z zakresu treningu personalnego oraz sprzedaży i marketingu w treningu personalnym. Poza pracą wykładowcy i szkoleniowca jest konsultantem i menedżerem w klubach w całej Polsce.

[ Wstecz ]
PARTNERZY EU4YAChętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact