Patronat Honorowy


Partner Strategiczny


Partnerzy Medialni

Małgorzata Burdziełowska

Konsultant branży fitness, szkoleniowiec z zakresu zarządzania klubem fitness, sprzedaży, obsługi klienta i treningów personalnych. Współwłaściciel firmy Fit Management&Business.

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu o specjalności Rekreacja i Turystyka oraz specjalizacji instruktorskiej Ćwiczenia siłowe i kulturystyka. Ukończyła Studia Podyplomowe w zakresie Trenera II klasy Kulturystyki na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, Studia Podyplomowe „Żywność, Żywienie a Zdrowie” w Instytucie Żywienia i Żywności w Warszawie oraz Menedżerskie Studia Podyplomowe Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu. Uczestniczyła w wielu szkoleniach i warsztatach w Polsce, jak i poza jej granicami, z zakresu zarządzania, coachingu, sprzedaży, treningu i żywienia.

Przez kilka lat pracowała jako wykładowca, a następnie asystent w Katedrze Teorii i Metodyki Dyscyplin Sportowych na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu oraz prowadziła szkolenia z zakresu treningów siłowych, treningów personalnych i dietetyki, m.in. na kierunku Instruktor Fitness w Policealnej Szkole TEB Edukacja oraz Creative Proffesional Fitness. Jest założycielem polskiej filii międzynarodowej szkoły Life Fitness Academy, w której przez kilka lat była prezesem zarządu i szkoleniowcem. Doświadczenie zawodowe zdobywała jako dyrektor regionalny w sieci Twój Fitness oraz Get – Fit Fitness, prezes zarządu Fitness Club 24 w Gliwicach oraz Top – Gym Fitness we Wrocławiu, menedżer i konsultant w klubach w całej Polsce, instruktor fitness oraz trener personalny. Współpracuje również z wieloma firmami spoza naszej branży w ramach Corporate Wellness. Zaufała jej m.in. firma TESCO, dla której przez kilka lat przeprowadzała cykl szkoleń dla kadry zarządzającej oraz współtworzyła programy promujące zdrowy styl życia. Autorka i współautorka wielu publikacji, które można odnaleźć w czasopismach branżowych takich jak Body Life, Trainer, Fitness Biznes czy Magazyn Strefa Trenera, a także Medicina Sportiva i wielu innych.

 

[ Wstecz ]
PARTNERZY EU4YAChętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact