Patronat Honorowy


Partner Strategiczny


Partnerzy Medialni

STREFA FUNKCJONALNA & PR DAY

Chyba każda osoba będąca częścią CrossFitowego (i nie tylko) świata wie jak motywującym uczuciem jest osiągnięcie nowego personal record (PR).

Jest to moment zamykający pewien etap pracy, a jednocześnie otwierający nowe  wyzwania.

Bywa, że nasze poświęcenie nie zawsze przełoży się na planowany wynik. Gorzki smak porażki jest nieunikniony, ale jak nic innego potrafi zmotywować, aby przy kolejnej próbie triumfowało tylko zwycięstwo.

Właśnie takie wyzwanie stawiają nam Międzynarodowe Targi Poznańskie.  Tegoroczna odsłona targów FitExpo w Poznaniu prezentuje STREFĘ FUNKCJONALNĄ pod hasłem PR Day!

Podczas targów będziesz mógł wziąć udział w specjalnych blokach treningowych, gdzie pod okiem trenera przygotujesz się do pobicia swojego dotychczasowego rekordu.

Właśnie tutaj na wydarzeniu będziecie mogli śledzić moje postępy oraz treningi.

Meta za 82 dni – podejmujesz  to wyzwanie?

Każdy z nas wie, że zwycięstwo zawsze smakuje najlepiej jeśli możemy się z nim podzielić. Atmosfera, która tworzą bliskie Ci osoby oraz uderzająca do głowy adrenalina sprawiają, że „sztanga jest 10kg lżejsza”.

Właśnie taka atmosferę chcemy pokazać podczas tego wydarzenia. Emocje, wsparcie, okrzyki, satysfakcja, spełnienie  - na każdą z tych rzeczy znajdzie się miejsce w sportowej rodzinie, która tworzy się w każdym miejscu gdzie ludzie trenują z pasją.

prday25-26-05-2018_oficjalna_grafika.png

[ Wstecz ]
PARTNERZY EU4YAChętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact