Patronat Honorowy


Partner Strategiczny


Partnerzy Medialni

VIII Mistrzostwa Polski Dzieci w Fitness

Jednym z wydarzeń towarzyszących tegorocznej edycji targów FIT EXPO będą VIII Mistrzostwa Polski Dzieci w Fitness, na których odbędą się eliminacje do reprezentacji Polski na Mistrzostwa Świata. To już ósma edycja tej sportowej imprezy, jednak w tym roku po raz pierwszy odbędzie się ona w Poznaniu. Mistrzostwa będą mieć miejsce w dniach 26-27 maja 2018 roku. Zapraszamy rodziców wraz z dziećmi na wspaniałe, emocjonujące sportowe widowisko, w czasie którego o tytuł Mistrza Polski będą walczyć najmłodsi reprezentanci dyscypliny Fitness.

mistrzostwa_plakat.jpg

Po raz pierwszy w Wielkopolsce, po raz pierwszy w Poznaniu i po raz pierwszy na targach FIT EXPO - Mistrzostwa Polski Dzieci w Fitness to wspaniała okazja dla wszystkich dzieci lubiących sport, by mogły zobaczyć efekty wielomiesięcznych, a w niektórych przypadkach nawet wieloletnich treningów rówieśników. Zawody będą dla uczestniczących w nich dzieci i ich trenerów zwieńczeniem całoroczonych zmagań na salach gimnastycznych.

Jest to inspiracja dla tych dzieci, które w przyszłości chciałyby zmierzyć się z rówieśnikami i poczuć smak sportowej rywalizacji. Dziewczynki interesujące się fitnessem mogą zobaczyć zmagania sportowców w kategoriach wiekowych od 7 roku życia do 15 roku życia, z kolei dla chłopcy będą mieć okazję, by przyjrzeć się rywalizacji w dwóch kategoriach wiekowych: do lat 12 i w wieku między 13-15 lat.

Do zawodów zgłoszone są wszystkie dzieci zrzeszone w klubach sportowych przynależnych do Polskiego Związku Kulturystyki Fitness i Trójboju Siłowego (PZKFITS) oraz zgłoszone do Związku.

Weryfikacja uczestników Mistrzostw nastąpi w sobotę, 26 maja w godz. 9:00 – 10:00 w jednym z pomieszczeń Hali nr 7A na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Informacje na ten temat zostaną przedstawione zawodnikom przed Mistrzostwami.

Warunki uczestnictwa i harmonogram Mistrzostw znaleźć można w regulaminie: Regulamin Mistrzostwa Polski Dzieci w Fitness.pdf

Organizatorami VIII Mistrzostw Polski dla Dzieci w Fitness są Polski Związek Kulturystyki, Fitness i Trójbolu Siłowego, WCFC Polska Sp. z o.o. i MTP. Partnerami Mistrzostw są Fit Elite, Sport dla Wszystkich i Discover Ever.

wcfc_logo_pelna_nazwa.jpg

26 - 27 maja 2018 r.
Mistrzostwa Polski Dzieci w Fitness

MTP, Hala nr 7A (wejście od ulicy Śniadeckich)

[ Wstecz ]
PARTNERZY EU4YAChętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact