O konkursie

Złoty Medal - rekomendacją ekspertów

Złoty Medal MTP to jedna z najbardziej rozpoznawalnych nagród na polskim rynku, która jest przyznawana – po wnikliwej ocenie ekspertów – innowacyjnym produktom najwyższej jakości.

zloty_medal.jpg

Do konkursu o Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich rocznie startuje niemal 500 produktów. Jednak tylko te z nich, które spełnią regulaminowe kryteria i zyskają pozytywne rekomendacje profesjonalnego jury, otrzymują to prestiżowe wyróżnienie.

Sąd Konkursowy, czyli zespół ekspertów, w którego skład wchodzą wybitni specjaliści reprezentujący odpowiednie dziedziny życia gospodarczego poszukuje produktów   nowoczesnych, innowacyjnych i wytworzonych w oparciu o najwyższej klasy technologie. Złoty Medal MTP jest zatem  potwierdzeniem doskonałości produktu i w konsekwencji elementem jego promocji na rynku.

Dodatkowym elementem promocji i interakcji z konsumentem jest również głosowanie na Złoty Medal MTP - Wybór Konsumenta poprzez dedykowaną stronę internetową, a także za pomocą interaktywnych ekranów do głosowania umieszczonych na tzw. Strefach Mistrzów podczas targów.

Wręczenie Złotych Medali odbywa się podczas otwarcia targów.

Zobacz laureatów konkursu ZŁOTY MEDAL targów FIT-EXPO 2017 >>

 

W prowadzonym plebiscycie „ZŁOTY MEDAL – wybór konsumentów” uczestnicy targów FIT-EXPO będą mogli głosować na Laureatów na stronie www.zlotymedal.mtp.pl oraz w STREFIE MISTRZÓW – specjalnie zaaranżowanym stoisku podczas trwania wydarzenia targowego.

Więcej informacji o konursie na stronie: www.zlotymedal.mtp.pl

[ Wstecz ]